Pracownicy SANBanku charytatywnie

Pracownicy SANBanku charytatywnie
XIX Kapucyński Piknik Charytatywny w Stalowej Woli - Rozwadowie Fot. SANBank
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
W niedzielę, 9 czerwca br., liczna grupa pracowników Nadsańskiego Banku Spółdzielczego w koszulki z hasłem "Zaangażowani w pomaganie" wzięła udział w zbiórce pieniędzy podczas XIX Kapucyńskiego Pikniku Charytatywnego w Stalowej Woli - Rozwadowie.

Grupa pracowników Nadsańskiego Banku Spółdzielczego w koszulki z hasłem „Zaangażowani w pomaganie” wzięła udział w zbiórce pieniędzy podczas XIX Kapucyńskiego Pikniku Charytatywnego w Stalowej Woli – Rozwadowie #SANBank

Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem okolicznych mieszkańców, którzy corocznie przybywają na piknik nie tylko po to, aby wesprzeć szczytny cel imprezy, ale również zwiedzić teren Klasztoru i miło spędzić czas.

Podczas pikniku było wiele stoisk handlowych, punktów gastronomicznych, wiejskie jadło, stoisko z ciastami obsługiwane przez wolontariuszy SANBanku, a także stoisko bankowe z zielonymi balonikami i słodkimi krówkami. Obok licznych atrakcji dla dzieci były także konkursy oraz występy taneczne i koncerty.

Więcej najnowszych wiadomości o SANBanku >>>

Ważnym elementem pikniku była loteria fantowa, w której do wygrania było wiele ciekawych nagród. Nadsański Bank Spółdzielczy po raz kolejny został sponsorem nagrody głównej, którą na zakończenie pikniku wręczyła p.o. Prezes Zarządu Magdalena Więckowicz.

Źródło: SANBank Nadsański Bank Spółdzielczy