Pozamiatane.pl – nowość na rynku usług sprzątających

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

150325.pozamiatane.01.400x120Pozamiatane.pl to nowoczesna platforma internetowa, która łączy klientów ze sprawdzonymi sprzątaczami. W kilku prostych krokach, niezależnie od czasu i miejsca, pozwala przez internet zamówić usługę sprzątania, którą zrealizują doświadczeni eksperci. 

Platforma skierowana jest do wszystkich osób, które potrzebują usługi sprzątania –  zarówno klientów indywidualnych, którzy po prostu nie mają czasu na porządki albo wolą ten czas spożytkować inaczej, jak i dla firm. Pozamiatane.pl pilotażowo rozpoczęła działalność w dwóch warszawskich dzielnicach, na Ursynowie i Mokotowie, ale już wkrótce rozszerzy swój zasięg o kolejne obszary. Docelowo działanie portalu ma wyjść poza stolicę i obejmować kolejne miasta.

Tworząc Pozamiatane.pl postawiliśmy na wygodę, bezpieczeństwo i jakość usług. Dużą wagę przywiązujemy do rekrutacji sprzątaczy. Wśród nich znajdują się tylko doświadczone osoby, legalnie pracujące w branży, które posiadają udokumentowane referencje. Każdą osobę dokładnie weryfikujemy i sprawdzamy jej doświadczenie – mówi Jakub Łączkowski, Prezes Zarządu Pozamiatane.pl

Działanie platformy jest bardzo intuicyjne i pozwala w kilku prostych krokach zamówić wizytę sprzątacza, który pojawi się we wskazanym przez klienta miejscu w wybranym dniu i o konkretnej godzinie. Wystarczy wskazać swoją lokalizację, podając kod pocztowy, a następnie określić dokładne wymagania. Klienci mogą wybierać pomiędzy jednorazową a cykliczną usługą, określają również czas sprzątania, a także czy potrzebują, aby sprzątacz wyposażony był we własny zestaw środków czystości. Następnie system proponuje sprzątaczy, spośród których można wybrać osobę odpowiadającą naszym preferencjom.

Zdajemy sobie sprawę, że wpuszczenie do swojego domu czy biura obcej osoby wymaga zaufania. Dla komfortu naszych klientów już na etapie zamówienia mogą oni zobaczyć fotografie sprzątaczy i zapoznać się z oceną ich pracy, wystawianą przez dotychczasowych klientów – opinie mogą wystawiać tylko osoby, które już skorzystały z naszych usług i posiadają konto w serwisie. Dzięki temu klienci mogą nawiązać stałą współpracę z osobami, które spełniają ich wymagania – wyjaśnia Jakub Łączkowski.

W Pozamiatane.pl online przebiega nie tylko zamówienie, ale również płatność – wcześniej określona kwota jest automatycznie pobierana z rachunku klienta po wykonaniu usługi. Bezgotówkowe transakcje kartami kredytowymi lub debetowymi realizowane są za pośrednictwem firmy Elavon i Espago, które posiadają status krajowej instytucji płatniczej. Po każdej usłudze klient otrzymuje e-fakturę.

Pozamiatane.pl to też ciekawa oferta dla sprzątaczy, którzy już działają na rynku, a także dla osób, które szukają dla siebie zajęcia. Współpraca z platformą zapewnia stały dostęp do zleceń. Z powodzeniem można łączyć pracę z własną działalnością lub zatrudnieniem w firmie sprzątającej. Sprzątacze pracują na własny rachunek i sami określają, które zlecenie chcą przyjąć, dowolnie ustalając swój grafik.

Źródło: Pozamiatane.pl