Polski fintech AIQLABS dołączył do Bancovo

Polski fintech AIQLABS dołączył do Bancovo
Źródło: strona internetowa Bancovo
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
AIQLABS, polski fintech zarządzający zintegrowanymi rozwiązaniami finansowymi dla klienta indywidualnego i biznesowego, dołączył ze swoją ofertą do Bancovo, innowacyjnej platformy kredytowej online. Partnerzy planują dalsze rozszerzanie współpracy o kolejne kanały sprzedaży oraz produkty.

#AIQLABS, polski #fintech zarządzający zintegrowanymi rozwiązaniami finansowymi dla klienta indywidualnego i biznesowego, dołączył ze swoją ofertą do @www_BANCOVO_pl #Bancovo

Platforma Bancovo funkcjonująca na polskim rynku od marca 2018 roku, sukcesywnie rozszerza ofertę udostępnianych usług. Do grona firm reprezentowanych przez platformę dołączyła niedawno marka Finces. Obok SuperGrosza jest to kolejny produkt z portfolio Aiqlabs, który uzupełnia finansowy pakiet propozycji oferowany przez Bancovo.

“Partnerów dobieramy mając na uwadze komfort naszych klientów. Oznacza to, że obok używanego zaplecza technologicznego, stawiamy także na niezawodność proponowanych rozwiązań finansowych. Aiqlabs wykorzystując oba aspekty w swojej działalności, gwarantuje przyjazność i szybkość usługi pożyczkowej, która z perspektywy użytkowników jest potrzebna dokładnie w momencie wnioskowania. Zarówno w przypadku firm, jak i konsumentów.” – komentuje Marcin Mikołajczak, członek zarządu Bancovo.

Czytaj także: Nowy partner na platformie Bancovo >>>

Finansowanie SuperGrosz opiera się na zaawansowanych algorytmach

Finansowanie SuperGrosz opiera się na zaawansowanych algorytmach, które w czasie rzeczywistym dokonują weryfikacji, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo przekazywanych danych. W tym rodzaju finansowania online, proces decyzyjny jest błyskawiczny, zaś sama oferta elastycznie dopasowywana do możliwości budżetowych wnioskującego.

Jak potwierdza Agata Lejman, Marketing Manager w Aiqlabs: “Zależy nam na zapewnianiu transparentnych i skutecznych usług naszym klientom, którzy potrzebują długo i krótkoterminowego dostępu do funduszy. Koncentrujemy się na ciągłym ulepszaniu funkcjonalności naszych procesów.” Produkt SuperGrosza uruchomiony na platformie Bancovo gwarantuje odpowiednio długi tenor spłaty dla maksymalnie oferowanej kwoty pożyczki.

Marka Finces, także udostępniona na platformie Bancovo charakteryzuje się w pełni nowatorskim podejściem do zatorów płatniczych i skierowana jest do małych, średnich oraz mikro przedsiębiorstw, które potrzebują szybkiego uwolnienia środków z nieuregulowanych faktur. Całość procesu onbordingu dla klientów odbywa się online – umożliwia to na błyskawiczne spełnienie wymogów formalnych i wypłacenie środków (nawet w ciągu 24 godzin w dni robocze). Z perspektywy osoby zarządzającej podmiotem biznesowym oznacza to łagodzenie negatywnych w skutkach opóźnień w płatnościach, a docelowo przy prawidłowym stosowaniu, zwiększa przewaga konkurencyjną firmy. Przedsiębiorstwa wnioskujące w Finces mogą liczyć nawet do 100 000 zł maksymalnej wartości limitu faktoringowego.

 

 

Źródło: AIQLABS