Podziękowania dla Pani Ewy Anny Fizyty

Podziękowania dla Pani Ewy Anny Fizyty
Ewa Anna Fizyta. Źródło: aleBank.pl
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
28 czerwca 2021 r. odbyło się posiedzenie Sekcji Banków Średnich, podczas którego miała miejsce uroczystość pożegnania i podziękowania dla Pani Ewy Anny Fizyty przechodzącej na emeryturę, czytamy w komunikacie na stronie ZBP.

Ewa Anna Fizyta posiada ponad czterdziestoletnie doświadczenie w sektorze bankowym, zaś od 1979 roku związana była z Societe Generale S.A. ‒ jednym z czołowych banków europejskich.

Do wiosny 1996 r. była zatrudniona w warszawskim Przedstawicielstwie Societe Generale S.A., gdzie przez wiele lat pełniła obowiązki przedstawiciela, a następnie sprawowała funkcję zastępcy przedstawiciela. W latach 1991‒1992 uczestniczyła w pracach zespołu odpowiedzialnego za utworzenie polskiego Oddziału Banku.

Po włączeniu Przedstawicielstwa do struktur Oddziału była pracownikiem Societe Generale S.A. Oddział w Polsce, gdzie w randze dyrektora odpowiedzialna była za współpracę z bankami, utrzymywanie relacji z bankiem centralnym oraz z polskimi instytucjami nadzorczymi.

A także uczestniczyła w projektach grupy Societe Generale, mających na celu wprowadzanie na rynek polski nowych linii produktowych.

Ponadto była przedstawicielem ponad trzytysięcznej rzeszy polskich pracowników spółek grupy Societe Generale w Europejskiej Radzie pracowników (European Works Council), pełniąc funkcję jednego z sekretarzy Rady.

Ewa Anna Fizyta przez wiele lat była Członkiem Rady Związku Banków Polskich.

Ewa Anna Fizyta
Uroczystość pożegnania i podziękowania dla Pani Ewy Anny Fizyty, w ZBP. Źródło: ZBP
Źródło: aleBank.pl