PKO BP: firmy i przedsiębiorstwa wykorzystają mSzafir do podpisu dokumentów kredytowych

PKO BP: firmy i przedsiębiorstwa wykorzystają mSzafir do podpisu dokumentów kredytowych
Fot. stock.adobe.com/piter2121
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
PKO Bank Polski wprowadza nowe udogodnienia dla klientów biznesowych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Od poniedziałku klienci mogą podpisywać dokumenty kredytowe podpisem kwalifikowanym mSzafir długoterminowym lub krótkoterminowym w serwisie internetowym iPKO. Z jednorazowego podpisu mSzafir klienci skorzystają za darmo.

PKO Bank Polski wprowadza kolejne rozwiązania, które pomagają klientom biznesowym zarządzać firmą zdalnie. Klienci nie muszą już odwiedzać oddziału, aby podpisać dokumenty kredytowe. Mogą zrobić to przez iPKO i wykorzystać do tego podpis kwalifikowany mSzafir długoterminowy lub krótkoterminowy. Za krótkoterminowy (jednorazowy) podpis klienci nie ponoszą dodatkowych opłat.

Klienci mogą podpisywać przez iPKO przy użyciu mSzafir dokumenty związane z ich bankowymi sprawami kredytowymi. W ten sposób podpiszą online: umowę kredytu w rachunku bieżącym, aneks do umowy kredytu (przy odnowieniu umowy czy podwyższeniu kwoty kredytu), umowę pożyczki MSP oraz dokumenty zabezpieczeń stosowane do weksla własnego in blanco kredytobiorcy oraz gwarancji BGK de minimis.

Jak podpisać dokumenty w serwisie internetowym iPKO?

Po zalogowaniu do serwisu iPKO trzeba przejść do Moje sprawy->Umowy i potwierdzenia

Następnie wybrać „Szczegóły” i opcje „Zaakceptuj”

Dokument podpisuje się swoim narzędziem autoryzacji

Jeżeli wymaga podpisu kwalifikowanego to klient będzie przekierowany do serwisu iPKO do e-Podpisu mSzafir – bez żadnych dodatkowych opłat

Czytaj także: Kwalifikowany podpis elektroniczny mSzafir w ofercie Autenti >>>

Przedsiębiorcy, którzy mają rachunek firmowy w PKO Banku Polskim, mogą teraz pobrać w iPKO kod promocyjny, który daje 50% zniżkę na zakup e-podpisu mSzafir z limitem 1000 podpisów na rok. e-Podpis usprawnia obieg dokumentów w firmie i podpisywanie umów z partnerami biznesowymi. Dokumenty można podpisywać online na dowolnym urządzeniu. Aby skorzystać z promocji, wystarczy wejść w zakładkę „Moja Firma” w iPKO i wybrać „mSzafir wygeneruj kod rabatowy”. Następnie kod należy użyć przy zakupie e-podpisu w sklepie online KIR.
Promocja na zakup e-podpisu mSzafir  dla klientów firmowych PKO Banku Polskiego trwa do 31 grudnia 2021 r. lub do wyczerpania puli kodów.

Źródło: PKO Bank Polski / PKO BP