PKO Bank Polski dla Ukrainy: wsparcie dla rodzin pracowników Kredobanku

PKO Bank Polski dla Ukrainy: wsparcie dla rodzin pracowników Kredobanku
Źródło: PKO BP
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
W obliczu inwazji Rosji na Ukrainę, PKO Bank Polski udziela wsparcia rodzinom pracowników swojej spółki Kredobank. Bank zapewnia transport, zakwaterowanie, opiekę medyczną, wsparcie psychologów i środki do życia. W Polsce jest już 70 osób.

PKO Bank Polski aktywnie włączył się w akcję #PomocDlaUkrainy. Jedną z form wsparcia skierowana jest do osób, które szukają bezpiecznego schronienia. Dziś przyjechała do Polski grupa 48 kobiet i dzieci – są to członkowie rodzin pracowników Kredobanku. Bank zapewnia im zakwaterowanie, opiekę medyczną, wsparcie psychologów oraz środki do życia. Łącznie do Polski dotarło już 70 osób.

Więcej o pomocy polskich banków dla Ukrainy >>>

W działania na rzecz pomocy dla obywateli Ukrainy włączyła się bankowa Fundacja, która uruchomiła powszechną zbiórkę. Dołączyć może każdy, dokonując wpłat w aplikacji mobilnej IKO lub na konto Fundacji PKO Banku Polskiego nr:
47 1020 1068 0000 1002 0172 3014
z tytułem przelewu: Wpłata na pomoc dla Ukrainy.

Więcej najnowszych wiadomości na temat agresji Rosji na Ukrainę >>>

W działania pomocowe włączyła się cała społeczność banku i spółek GK. W tym trudnym czasie aktywnie angażują się w liczne akcje pomocowe, w tym zbiórki rzeczowe i organizację pobytu.