Pekao24 dla firm już dostępne. Jakie nowości czekają na klientów banku?

Pekao24 dla firm już dostępne. Jakie nowości czekają na klientów banku?
Fot. Bank Pekao
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bankowość internetowa w Polsce stale się rozwija, przyciągając coraz większe grono zwolenników zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Podążając za tym trendem, z myślą o swoich klientach Bank Pekao S.A. uruchomił nową odsłonę Pekao24 dla firm. W nowej wersji serwisu użytkownicy szybciej znajdą najważniejsze informacje o swoich produktach, czy zlecą przelew.
.@BankPekaoSA uruchomił nową odsłonę #Pekao24 dla firm. W nowej wersji serwisu użytkownicy szybciej znajdą najważniejsze informacje o swoich produktach, czy zlecą przelew

Aby ułatwić przedsiębiorcom codzienne korzystanie z bankowości internetowej, po sukcesie Pekao24 dla klientów indywidualnych, Bank Pekao udostępnia nową platformę także swoim klientom biznesowym. Jedną z najważniejszych cech serwisu jest wygodny dostęp do wszystkich posiadanych w banku produktów i usług już z poziomu strony głównej. W ten sposób klienci z łatwością uzyskają wszystkie niezbędne informacje o saldzie czy historii operacji. Z poziomu pierwszego ekranu użytkownicy będą mogli wykonać też wszystkie najważniejsze operacje, takie jak zlecenie przelewu czy sprawdzenie listy nadchodzących płatności. Nowa wersja serwisu będzie stale rozwijana o kolejne funkcje, ale już teraz klienci mogą testować dostępne usługi. Na tym etapie wdrożenia równolegle dostępna jest poprzednia wersja systemu, dzięki czemu klient swobodnie może przełączać się między serwisami.

To dopiero pierwszy etap wdrożenia

– Nowe Pekao24 dla firm to przede wszystkim nowoczesny i zaawansowany system bankowości elektronicznej, który ma ułatwić użytkownikowi korzystanie z naszych usług oraz produktów. To dopiero pierwszy etap wdrożenia, kolejne funkcje w nowym serwisie będziemy dodawać sukcesywnie. Potrzeby naszych klientów stale się zmieniają, a my chcemy jak najlepiej spełniać ich oczekiwania, dlatego zmieniamy i udoskonalamy oferowane przez nas produkty i usługi – mówi Bartosz Zborowski, Dyrektor Departamentu Innowacji i Płatności w Banku Pekao S.A.

Dostęp do najważniejszych informacji i możliwość zlecenia praktycznie każdej transakcji z poziomu strony głównej, to niejedyne nowości, jakie czekają na klientów Pekao. Cała historia operacji została zgromadzona w jednym miejscu, a konkretną transakcję będzie można znaleźć za pomocą wygodnej wyszukiwarki.

Nowa odsłona Pekao24 automatycznie dostosowuje się do ekranu, na którym jest wyświetlana, więc można z niej korzystać z dowolnego urządzenia.

Źródło: Bank Pekao SA