PayPal dostępny na Nintendo Switch

PayPal dostępny na Nintendo Switch
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
22 sierpnia br. firma Nintendo rozszerzyła listę oferowanych metod płatności o PayPal. Użytkownicy jej e-sklepu w Polsce i 33 innych krajach będą mogli korzystać z PayPal na stronie internetowej lub konsoli do gier.

Płatności PayPal obejmują:

  • Nintendo Switch™ – finansowanie konta w e-sklepie Nintendo oraz zakup gier i innych treści.
  • Oficjalne strony internetowe Nintendo w wybranych krajach na całym świecie – doładowanie środków podczas zakupu gier na konsolach Nintendo Switch, Nintendo 3DS™, Wii U™.

„Zdecydowaliśmy się zaoferować popularną na całym świecie usługę płatniczą PayPal w e-sklepie Nintendo, aby zwiększyć wygodę użytkowników i umożliwić im bezpieczne płatności. Dodając PayPal, metodę płatności z ponad 200 milionami kont na całym świecie, czujemy, że będziemy mogli zaoferować przyjemność grania jeszcze większej liczbie klientów” – komentuje Nintendo.

PayPal w e-sklepie Nintendo będzie dostępny w: Japonii, USA, Kanadzie, Austrii, Belgii, Bułgarii, Szwajcarii, na Cyprze, w Czechach, Niemczech, Danii, Estonii, Hiszpanii, Finlandii, Francji, Wielkiej Brytanii, Grecji, Chorwacji, na Węgrzech, w Irlandii, we Włoszech, na Litwie, w Luksemburgu, na Łotwie, na Malcie, w Holandii, Norwegii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Rosji, Szwecji, Słowenii i na Słowacji.

PayPal