Patrycja Rogowska-Tomaszycka odchodzi z zarządu Provident Polska

Patrycja Rogowska-Tomaszycka odchodzi z zarządu Provident Polska
Patrycja Rogowska-Tomaszycka Fot. Provident Polska
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Po ponad 10 latach ze stanowiska Członka Zarządu ds. Korporacyjnych w Provident Polska odchodzi Patrycja Rogowska-Tomaszycka. W organizacji pozostanie do listopada, aby następnie skupić się na prowadzeniu nowego projektu biznesowego.

„Gdy dołączyłam do Spółki w 2012 r. otrzymałam ambitne zadanie stworzenia od zera pionu korporacyjnego, który będzie łączył cztery obszary: public relations, public affairs, CSR oraz komunikację wewnętrzną. Mam pełne przekonanie, że ten pion dzisiaj to chluba firmy. Odchodzę zatem z przekonaniem, że Spółka zostaje w dobrych rękach, gotowa podołać każdemu wyzwaniu, a Provident pozostaje niekwestionowanym liderem rynku pożyczkowego w Polsce” – mówi Rogowska-Tomaszycka. „Zarząd Grupy IPF poprosił, abym mimo decyzji o odejściu, nadal wspierała firmę jako zewnętrzny doradca. Przyjęłam tę propozycję” – dodaje.

Doświadczenie zawodowe

Rogowska-Tomaszycka zanim dołączyła do Provident Polska, do 2012 r. pracowała w Departamencie Prawnym Konfederacji Lewiatan, gdzie odpowiadała za prowadzenie projektów legislacyjnych m.in. dla branży finansowej, tytoniowej oraz medialnej.

Czytaj także: Provident: 25 lat obecności w Polsce; wyjątkowy projekt na rocznicę >>>

W związku z powyższą zmianą, od listopada 2022 r. jej obowiązki w Providencie przejmie Mikołaj Wójcik, który w nowej roli Dyrektora Departamentu Corporate Affairs będzie raportował bezpośrednio do Prezesa spółki Agnieszki Kłos Siddiqui.

Źródło: Provident Polska