Outsourcing Business Travel czyli sposób na dodatkowe oszczędności

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

von.quintus.logo.150xWyjazdy, przeloty i noclegi, konferencje i spotkania - koordynacja podróży służbowych wcale nie należy do najłatwiejszych zadań. Ale czy może być prościej i taniej? Może i to zarówno na poziomie operacyjnym jak i finansowym. Odpowiedzi szukaj w portfolio nowych usług Von Quintus.

Poniedziałek w Brukseli, we wtorek spotkanie z kontrahentami w Warszawie, potem biznesowa kolacja i nocleg. W środę rano lot do Bukaresztu, tam konferencja i powrót do kraju. W czwartek lot i szkolenie w szwedzkim Lund, a w piątek przejazd do Kopenhagi i powrót do domu. Taki tydzień to mnóstwo pracy i ciągłe podróże. Ich planowanie i organizacja to wysiłek, który zabiera cenny czas managerowi lub pracownikowi sekretariatu. A przecież wcale nie musi. – Zachęcamy naszych klientów, aby 100% swojej uwagi poświęcali własnemu core business, oddając poboczną działalność właśnie nam. Nie ponosząc dodatkowych kosztów, zyskują niższe koszty podróży służbowych i dodatkowy czas operacyjny tych, którzy dotychczas organizowali wyjazdy – mówi Martin Schaffors, Prezes Zarządu Von Quintus. Właśnie dlatego optymalizacja działań non-core business powinna być jednym z celów przedsiębiorstw, a outsourcing usług business travel jest jej naturalnym sprzymierzeńcem.

hotel.palace.barcelona.2.420x

Bezpośrednia redukcja dotychczasowych kosztów jest wstępem do listy korzyści płynących z outsourcingu usług business travel. Posługując się zaawansowanym systemem rezerwacji hotelowych, firma może oszczędzić średnio 30% miesięcznych kosztów noclegów. Do tego dochodzą istotne korzyści pośrednie. Von Quintus oferuje swoim klientom bezgotówkowy system rozliczeń, który daje możliwość lepszego zarządzania gotówką i redukcję kosztów administracyjnych. Brak obsługi zaliczek za opłaty hotelowe, przejazdy na miejscu, rachunki za biznesowe kolacje itd.- Należy też pamiętać o słabo identyfikowanych a jednak istotnych kosztach jak np. wydatki na telekomunikację – kontynuuje Schaffors.

dusit.thani.bangkok.420x

Wyruszając w cotygodniową podróż, manager zostaje wcześniej uzbrojony w pełen zestaw informacji o usługach, będących jego narzędziami pracy i to na firmie outsourcingowej spoczywa teraz obowiązek koordynacji poszczególnych punktów podróży. Zewnętrzna realizacja usług business travel ma jeszcze jedną ważną zaletę. Pozwala na pełną kontrolę faktycznie ponoszonych kosztów podróży służbowych.

hotel.palace.barcelona.420x

Pogodzić przyjemne z pożytecznym w biznesie wcale nie jest tak łatwo. Wieloletni partnerzy Von Quintus, jak Steigenberger Hotel Group & Resorts czy Dusit łącza z harmonią perfekcyjne warunki do biznesu z pięknem otoczenia. Obie sieci zarządzające doskonałymi hotelami klasy business & luxury są obecne w Europie, Azji i Afryce. Niezależnie czy będzie to Wiedeń, Frankfurt, Zurich czy Bangkok, znajdujemy się w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodków biznesu i kultury, trzymając w dłoni gratisowy bilet na metro i sieć komunikacji miejskiej.

me.barcelona.sol.melia.2.420x

System rezerwacji hotelowych on-line jest dostępny na stronie www.vonquintus.com Firma poleca jednak indywidualną obsługę świadczoną przez dedykowanego konsultanta.