Otwarcie rejestracji na konferencję Samsung Developer Conference 2014

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

140902.samsung.01.400xFirma Samsung Electronics ogłosiła otwarcie rejestracji na coroczną globalną konferencję deweloperów Samsung. Impreza ta odbędzie się w Moscone Center West w San Francisco w dniach 11-13 listopada. Spotkanie ma stanowić inspirację dla tworzenia nowych rozwiązań dla użytkowników dzięki inteligentnym urządzeniom Samsung.

Tegoroczny temat „Connected Living, Connecting Developers” podkreśla możliwości związane z integrowaniem treści i usług w urządzeniach Samsung, takich jak smartfony GALAXY, Gear, Smart TV oraz sprzęt AGD firmy Samsung. Będzie obejmować nowe obszary, takie jak „urządzenia klasy wearable”, „Internet pełen zjawisk”, „Inteligentne domy” i „Zdrowie”. Odbędą się również dyskusje na temat szans w obszarze przedsiębiorczości i gier.

Firma Samsung dostrzega rolę deweloperów jako ważniejszą niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ łączenie wielu urządzeń osobistych staje się kluczem do tworzenia zróżnicowanych doświadczeń użytkowników, powiedział Won-Pyo Hong, prezes i szef Samsung Media Solution Center. Samsung Developer Conference 2014 stanowi okazję dla uczestników, aby poznać nie tylko nowe możliwości, ale również podzielić się bezpośrednio swoimi pomysłami z firmą Samsung oraz umożliwić jej kreowanie obecnego i przyszłego stylu życia Connected Living.

Tegoroczna trzydniowa konferencja będzie obejmować 9 kategorii i ponad 85 sesji technicznych i biznesowych, w tym wystąpienia, warsztaty, demonstracje technologii i możliwości sieciowych z udziałem grupy międzynarodowych specjalistów z branży. Ogłoszone zostaną też nowe produkty dla deweloperów, takie jak zestawy i narzędzia do tworzenia oprogramowania.

Aby uzyskać więcej informacji i się zarejestrować, patrz: http://samsungdevcon.com.

Źródło: Samsung