Ostatnie w tym semestrze seminarium Kariera w Bankowości

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

konferencja.01.400x267Instytut Badań i Analiz Finansowych działający przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (WSIiZ) oraz Katedra Finansów WSIiZ zapraszają wszystkich zainteresowanych na ostatnie w tym semestrze seminarium  z cyklu "Kariera w Bankowości".

Seminarium odbędzie się 20.05.2015 (środa) o godz. 09:50 w Sali RA236 (Budynek Główny Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie). Wykład pt. „Nowa ścieżka kariery” poprowadzi Pani Barbara Bogusz – Hoszko.

150514.nzb.kariera.w.bankowosci.640x

Cykl seminariów „Kariera w Bankowości” objęty został patronatem przez Centrum Prawa Bankowego i Informacji Sp. z o.o., Związek Banków Polskich, Finansowy Kwartalnik Internetowy e-finanse oraz Giełdę Inwestora – niezależny multimedialny portal inwestycyjny.

Cykl spotkań pod nazwą „Kariera w bankowości” to comiesięczne spotkania przedstawicieli branży finansowej, których celem jest zapoznanie studentów ze specyfiką pracy w tym sektorze gospodarki.

Spotkania z przedstawicielami instytucji bankowych mają szansę zwrócić uwagę studentów na szeroko pojętą tematykę finansową i zainteresować ich karierą w bankowości. Atutem tego typu inicjatyw jest także to, że dzięki nim studenci mają okazję poznać nieco finansowej „kuchni”. Młodzi adepci finansów, mają także okazję spotkać osoby, które związały swoją karierę zawodową z bankowością przez co uzyskują oni niepowtarzalną możliwość poznania specyfiki pracy w instytucjach związanych z bankowością. Zaplanowane przez nas spotkanie stwarza okazję do zadawania pytań i wyjaśniania wszelkich wątpliwości związanych z szeroko pojętą bankowością. Udział w spotkaniu stwarza studentom szansę budowania własnej świadomości finansowej, a przez to także kształtuje przyszłe decyzje związane z karierą zawodową.

Informacje o cyklu spotkań zostaną zamieszczane na stronach: Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie – www.wsiz.rzeszow.pl, Instytutu Badań i Analiz Finansowych www.ibaf.edu.pl, Laboratorium Finansowego WSIiZ www.laboratorium-finansowe.pl, Centrum Prawa Bankowego i Informacji www.alebank.pl, Giełdy Inwestora www.gielda-inwestora.pl, a także obsługiwanych przez Instytut i Katedrę Finansów WSIiZ profilach na portalu społecznościowym Facebook.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych

Krzysztof Ostafiński
Regionalny Kierownik ds. Kluczowych Klientów
Regionalny Koordynator Programu Edukacyjnego Nowoczesne Zarządzanie Biznesem