OKRE Development z nowym akcjonariuszem i władzami wkracza w kolejne sektory biznesu

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

okre.development.01.400x130Nastąpiła zmiana w strukturze właścicielskiej OKRE Development. Do dotychczasowych dwóch akcjonariuszy ‒ belgijskich firm Koramic Real Estate NV i Otreco NV ‒ dołączył obecnie trzeci. Jest nim belgijska firma Futurn NV znana w swoim kraju w branży nieruchomości logistycznych i przemysłowych. Dla działającej w Polsce OKRE Development oznacza to zyskanie nowych doświadczeń i kompetencji we wspomnianych sektorach rynku nieruchomości, a także zwiększenie aktywności w zakresie pozyskiwania nowych projektów deweloperskich we wszystkich sektorach aktywności spółki.

Z dniem 1 stycznia br. władze firmy zasilił Maciej Lewandowski, który pełni funkcję dyrektora generalnego. Do końca roku prezesem OKRE Development pozostaje Ronnie Richardson, ale w związku z osiągnięciem wieku emerytalnego będzie stopniowo przekazywał swoje obowiązki.

Maciej Lewandowski ma 43 lata i jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Wcześniej pracował w firmach HB Reavis i Skanska Property Poland. Z rynkiem nieruchomości związany jest od 17 lat.

Źródło: OKRE Development