OC komunikacyjne Benefii w kiosku Ruchu

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

auto.kratka.01.400x238OC komunikacyjne Benefii będzie można kupić w kioskach Ruchu. Klient otrzyma ofertę w 5 sekund, a podpisanie umowy bedzie możliwe do 2 minut.

Od września ubezpieczenia oferują wybrane i specjalnie oznakowane kioski sieci Ruch. Wystarczy pokazać agentowi w kiosku lub saloniku prasowym dowód rejestracyjny pojazdu, by po kilku sekundach otrzymać ofertę na ubezpieczenie komunikacyjne Benefii. Klient może od razu na miejscu zawrzeć umowę i wykupić ochronę. Dariusz Stolarczyk, wiceprezes Ruchu, tłumaczy, że punkty Ruchu są mini centrami usług, teraz także ubezpieczeniowych. Wybrana grupa agentów Ruchu jest już przeszkolona, zdała stosowne egzaminy i ma zgodę Komisji Nadzoru Finansowego na sprzedaż ubezpieczeń.

Nasza, usługa, którą realizujemy z Ruchem, skierowana jest do osób, które w krótkim czasie chcą uzyskać najlepszą ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego” – mówi Paweł Bisek, prezes zarządu Benefii. Sprzedaż pilotażowa będzie odbywać się w 17 kioskach, zwłaszcza na południu Polski. Do końca bieżącego roku oferta ma być dostępna w 50 punktach, a w 2015 r. w 400-500 punktach Ruchu.

Źródło: PIU