Obudź w sobie lwa i pomóż Leo!

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

141008.leo.01.319x400Historia Leo to opowieść o dzielnym chłopcu, który niestrudzenie walczy z klątwą bogini Ondyny. Gdy zapada w sen, przestaje oddychać, zawsze więc musi być podłączany do respiratora, nawet gdy chce zdrzemnąć się w samochodzie, w drodze powrotnej z przedszkola. Aby pomóc Leo cieszyć się życiem, a rodzicom spokojnie spać, Zarządca budynków SKYLIGHT i LUMEN oraz PURE JATOMI FITNESS wraz z głównym sponsorem OSHEE i licznymi parterami połączyli siły, by pomóc w zebraniu funduszy na kosztowną operację. Efektem ich wspólnych działań jest impreza charytatywna "Back to office", która odbędzie się w czwartek, 9 października 2014 r., w budynku SKYLIGHT, przy ul. Złotej 59.

Sen większości z nas kojarzy się z przyjemnością, jaką daje odpoczynek po dniu pełnym nowych doświadczeń. Jest chwilą odprężenia i regeneracji sił potrzebnych na stawienie czoła wyzwaniom kolejnego dnia. Dla Leo i jego rodziców każde zamknięcie przez niego powiek to czas pełen niepokoju i obaw. Ta bardzo rzadka i nieuleczalna choroba genetyczna, z którą się urodził, potocznie zwana jest właśnie Klątwą Ondyny. Gdy tylko zasypia, przestaje oddychać, zatem musi być podłączony do respiratora. Teraz ma jednak szansę się od niego uniezależnić! Może to umożliwić wszczepienie stymulatora przepony.

Dzięki zaangażowaniu Zarządcy budynków SKYLIGHT i LUMEN oraz firm PURE JATOMI FITNESS oraz OSHEE i wielu ludzi dobrej woli, w czwartek 9 października odbędzie się impreza charytatywna „Back to office”, podczas której zbierane będą środki na kosztowną operację Leo.

O godz. 12.00 w budynku SKYLIGHT, przy ul. Złotej 59 zaplanowany jest LeoBIEG, podczas którego uczestnicy będą mieli do pokonania 534 schody wieżowca.  PURE JATOMI FITNESS przekaże na konto fundacji Leo 22 zł za każdego, kto dotrze na 22 piętro, a więc w tym wyścigu nie ma przegranych! Oprócz tego na wszystkich czekać będą upominki. Dla Leo pobiegną Gwiazdy: Anna Głogowska; Maciej Kurzajewski; Maciej Stuhr;  Karolina Malinowska, Beata Sadowska i Ewa Szabatin.

Wieczorna część imprezy, rozpocznie się o 18:00 w PURE SKY CLUB. W programie m.in. aukcja, którą poprowadzi Joanna Brodzik – zgromadzeni goście będą mieli okazję wylicytować wyjątkowe przedmioty ofiarowane przez Przyjaciół Leo, pokazy mody marek YES TO DRESS i mamatu, a także koncert młodych, utalentowanych wokalistów – Marceliny Stoszek, Mateusza Krautwursta i zespołu Dziewczyny. Dzieci będą miały okazję posłuchać bajek czytanych przez Kubę Wesołowskiego, Annę Cieślak oraz Kamilę Szczawińską, która zadeklarowała także chęć udziału w LEObiegu. Muzyczne doznania zapewni im zaś akademia MUSIC BABY ART, która za cel stawia sobie rozwijanie muzykalności już od najmłodszych lat.

Do udziału w wieczornej części wydarzenia uprawnia zakup biletu wstępu-cegiełki w wysokości 50 pln. Każdy bilet to jednocześnie gwarantowana nagroda. Za wstęp płacą tylko osoby dorosłe.

CAŁY DOCHÓD Z BIEGU, BILETÓW WSTĘPU ORAZ AUKCJI ZOSTANIE PRZEZNACZONY NA POMOC LEO.

Organizatorzy: ZARZĄDCA BUDYNKÓW SKYLIGHT I LUMEN ORAZ FIRMY PURE JATOMI FITNESS, PURE SKY CLUB

Sponsor: OSHEE

Źródło: SKYLIGHT