Nowy podmiot na liście ostrzeżeń publicznych KNF

Nowy podmiot na liście ostrzeżeń publicznych KNF
Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) - Logo (źródło: KNF)
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poinformował, że na listę ostrzeżeń publicznych KNF wpisany został kolejny podmiot: TRS Markets Ltd z siedzibą w Wielkiej Brytanii (działający pod nazwą handlową TRS Markets za pośrednictwem platformy internetowej https://www.trsmarkets.com).

W piątek, 8 października 2021 roku na listę ostrzeżeń publicznych Komisji Nadzoru Finansowego wpisany został nowy podmiot:

TRS Markets Ltd z siedzibą w Wielkiej Brytanii (działający pod nazwą handlową TRS Markets za pośrednictwem platformy internetowej https://www.trsmarkets.com).

Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 178 w zw. z art. 69 ust. 2 pkt 2 i 3 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi (prowadzenie działalności w zakresie obrotu instrumentami finansowymi bez wymaganego zezwolenia lub upoważnienia) zostało skierowane przez Urząd KNF do Prokuratury Okręgowej w Warszawie.      

Przypomnijmy, że na listę ostrzeżeń publicznych KNF trafiają podmioty, wobec których Komisja zdecydowała o złożeniu do prokuratury zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

Pełna treść listy ostrzeżeń publicznych KNF: https://www.knf.gov.pl/dla_konsumenta/ostrzezenia_publiczne

Źródło: Komisja Nadzoru Finansowego / KNF