Nowy partner programu Visa Oferty. Po zakupach w Soczewkomacie można odzyskać część wydanych pieniędzy

Nowy partner programu Visa Oferty. Po zakupach w Soczewkomacie można odzyskać część wydanych pieniędzy
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Marka Soczewkomaty.pl dołącza do programu Visa Oferty. Każdy, kto zdecyduje się na zakup w Soczewkomacie dowolnych soczewek kontaktowych bądź akcesoriów niezbędnych do ich użytkowania i zapłaci kartą Visa, może liczyć na jednorazowy zwrot 10 zł na swoje konto. Z oferty będzie można skorzystać do wyczerpania produktów objętych promocją.

Z programu mogą korzystać klienci indywidualni posługujący się debetowymi i kredytowymi kartami #VISA, wydanymi przez dowolny bank #cashback

Z programu mogą korzystać klienci indywidualni posługujący się debetowymi i kredytowymi kartami VISA, wydanymi przez dowolny bank. Żeby skorzystać ze zwrotu trzeba zarejestrować się na stronie visaoferty.pl lub bezpośrednio poprzez aplikację mobilną, uzupełnić wymagane dane, wyświetlić ofertę firmy Soczewkomaty.pl i zrobić zakupy w Soczewkomacie. Cashback w wysokości 10 zł trafi na konto uczestnika programu w ciągu pięciu dni roboczych od chwili dokonania transakcji. – Nasze maszyny to zaawansowane technologicznie, innowacyjne urządzenia w których płatności można dokonać tylko za pomocą katy płatniczej, także zbliżeniowo – mówi Karol Kożusznik, Kierownik ds. Rozwoju Projektu  Soczewkomaty.pl.

Soczewki z automatu

Soczewkomaty zostały zaprojektowane tak, aby zakup odbywał się intuicyjne. Wystarczy postępować zgodnie z poleceniami wyświetlanymi na 43-calowym, wygodnym ekranie dotykowym. Wybieramy odpowiedni produkt, zaznaczamy moce soczewek, jeśli posiadamy kod rabatowy z aplikacji mobilnej wpisujemy jego treść w odpowiednie okienko, bądź skanujemy kod QR, następnie zatwierdzamy zamówienie i dokonujemy płatności kartą. – Chcemy pokazać, że zakupy w Soczewkomacie nie są skomplikowane i stanowią świetną ofertę dla tych, którzy potrzebują wybranych soczewek od ręki, bez stania w kolejce i w dobrych cenach. Na czas trwania oferty będziemy premiować jednorazowo każde zakupy zrobione u nas przy pomocy karty Visa, niezależnie od wydanej kwoty – tłumaczy Kożusznik.

W Soczewkomacie dostępnych jest ponad 350 produktów wiodących na rynku marek. Robiąc zakupy     w tych urządzeniach vendingowych klienci mogą wybierać spośród szkieł o różnej mocy: od -0.75 do -8.00, a także soczewek kolorowych i płynów pielęgnacyjnych. Maszyny powstały głównie z myślą o osobach, które chcą kupić wybrane soczewki kontaktowe czy niezbędne do ich użytkowania akcesoria bez wizyty w salonie optycznym, o dowolnej porze, także w niedziele wolne od handlu. Automaty dostępne są już w 39 lokalizacjach w całym kraju i ich liczba stale rośnie.

Źródło: Szkla.com