Nowy partner na platformie Bancovo

Nowy partner na platformie Bancovo
Źródło: strona internetowa Bancovo
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Platforma kredytowa Bancovo, oferująca kredyty banków i firm pożyczkowych, uzupełnia swoją ofertę o partnera, który łączy tradycyjną bankowość z uproszczonym systemem ubiegania się o pożyczkę.

Platforma kredytowa @www_BANCOVO_pl uzupełnia swoją ofertę o partnera, który łączy tradycyjną bankowość z uproszczonym systemem ubiegania się o pożyczkę #Smartney #Bancovo

Bancovo jest liderem wśród platform pożyczkowych w Polsce. Szczyci się największą liczbą Partnerów (są wśród nich banki i firmy pożyczkowe), udzielających za pośrednictwem platformy kredytów on-line. Bancovo jednak wciąż się rozwija i poszerza swoją ofertę o innowacyjną firmę – SMARTNEY.

SMARTNEY to zaawansowana technologicznie marka, stawiająca na innowacje w zakresie nowych kategorii produktów niebankowych. Została powołana do życia przez francuską Grupę Oney Bank, która istnieje na rynku od ponad 35 lat, działa w 11 krajach, zatrudnia ponad 2500 pracowników i obsługuje 7,6 mln klientów. Produkt łączy najlepsze cechy kredytu bankowego i pożyczki pozabankowej. To kolejny Partner platformy Bancovo, która systematycznie podnosi atrakcyjność swojej oferty i ma ambicje docelowo stać się centrum finansowym Polaków.

Czytaj także: Alior Bank bliski pilotażu Platformy CASH, rozważa inwestora dla Bancovo >>>

Obecnie na platformie jest już 19 partnerów

– Platforma Bancovo agreguje w jednym miejscu oferty pożyczkowe banków i instytucji pozabankowych. Teraz dołącza do nas marka, która ma ambicje oferowania produktu łączącego klasyczną bankowość z zaletami ofert pozabankowych. Takie rozwiązanie ma szansę zdobyć uznanie naszych Klientów. Smartney oferuje korzystne warunki, dba o innowacyjność i wygodę, jego rozwiązania są dopasowane do indywidualnych możliwości i preferencji Klienta przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. To cechy, których poszukujemy i które są bliskie naszemu modelowi działania. Jestem przekonana, że dzięki współpracy ze Smartney zwiększamy możliwości pożyczkowe i podnosimy atrakcyjność oferty dla naszych Klientów – mówi Monika Charamsa, prezes Bancovo.

Czytaj także: Bancovo poszerza usługi o faktoring >>>

– Za marką Smartney stoi międzynarodowy bank z doświadczeniem uzyskanym na wielu rynkach europejskich. Teraz chcemy naszą wiedzę spożytkować w Polsce, a Bancovo jest dla nas idealnym Partnerem. To, podobnie jak my, marka dysponująca zaawansowaną technologią, rozpoznawalna i z silnym zapleczem. Konsekwentnie rozszerzamy działalność o nowe kanały dystrybucji, a Bancovo jest dla nas ważnym krokiem na tej drodze – mówi Katarzyna Jóźwik, Managing Director w SMARTNEY.

SMARTNEY należy do Związku Przedsiębiorstw Finansowych (ZPF) i przestrzega Zasad Dobrych Praktyk, ustanowionych w ramach tej organizacji. Firma planuje docierać do Klientów w wieku 25-60 lat, którzy oczekują dobrej oferty, korzystają z nowoczesnych technologii i cenią swój czas.

Dla Bancovo umowa ze Smartney to kolejny krok zmierzający do urozmaicenia oferty. Obecnie na platformie jest już 19 partnerów, wkrótce dołączą kolejni, ale już dzisiaj Bancvo jest nawiększą platformą pożyczkową w Polsce.

 

Źródło: Bancovo