Nowatorska oferta odnowieniowa Proamy

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

 

proama.01.250x131Proama jako pierwsza na rynku zaproponuje wyższą prowizję za odnowienia dla agentów. Dotyczy to sytuacji, gdy oferta wznowienia będzie przesłana przez Proamę klientowi za pośrednictwem poczty elektronicznej, dzięki temu, że agent wpisał adres e-mail klienta do systemu.

Wówczas agent otrzyma prowizję wg stawki, obowiązującej w dniu wznowienia umowy, powiększoną o jeden punkt procentowy, za sprzedaż OC i AC.

Zwiększona stawka dla agentów jest podyktowana większą efektywnością takiego procesu po stronie Proamy – proces ten jest dla nas tańszy operacyjnie, gdyż nie ponosimy kosztów papieru, druku i wysyłki, angażujemy mniej osób, a ryzyko błędów i zwrotów jest również znacznie mniejsze. Oszczędzając, możemy zapłacić więcej agentom” – mówi Krzysztof Skarbek, dyrektor sprzedaży agencyjnej w Proamie.

W wielokanałowej strategii rozwoju Proama zakłada, że kanały sprzedaży nie stanowią dla siebie konkurencji, dlatego odnowienie umowy, wcześniej kupionej u agenta, w Ogólnopolskim Oddziale Obsługi Klienta, nie ma negatywnego wpływu na system prowizyjny dla agentów.

Źródło: PIU