Nowa siedziba Komputronik i Komputronik Biznes w Warszawie

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

komputronik.01.400x283Komputronik i Komputronik Biznes otworzyły z początkiem marca nowe biuro w Warszawie.  Zlokalizowane jest w Adgar Park West przy Al. Jerozolimskich, który oferuje nowoczesną infrastrukturę biznesową w gruntownie odnowionej odsłonie.

Biuro handlowe Komputronik Biznes istnieje w Warszawie od 2004 roku, odpowiadając za obsługę klientów instytucjonalnych i korporacyjnych. To jedna z 6 filii, odpowiadająca za obsługę klientów i realizację projektów w województwie mazowieckim oraz wschodnim regionie Polski.

Siedziby główne Komputronik i Komputronik Biznes mieszczą się w Poznaniu, jednak Warszawa także jest wyjątkowym punktem na biznesowej mapie Polski. Dlatego właśnie Grupa Komputronik od ponad 12 lat zaznacza swoją obecność w stolicy – mówi Wojciech Buczkowski, Prezes Zarządu Komputronik S.A. Przestronna i nowoczesna siedziba to przyjazne środowisko pracy dla zespołu, a także komfort organizacji spotkań biznesowych z klientami i partnerami, szkoleń czy prezentacji – dodaje.

Adgar Park West przy Alejach Jerozolimskich 181B to centrum biurowo-usługowe, w którym mieści się również innowacyjne centrum sportu i rekreacji AdgarFit oraz Centrum Szkoleniowe, obejmujące trzy budynki o łącznej powierzchni niemal 43 000m2. Oferuje gruntownie zmodernizowaną w 2014 roku, nowoczesną i funkcjonalną powierzchnię biurową i konferencyjno-szkoleniową, z zaprojektowanym na nowo systemem komunikacji, terenami zielonymi i ścieżką do biegania. Biura Komputronik i Komputronik Biznes zaprojektowano docelowo dla 70 osób. Pracownicy i klienci mają do dyspozycji nowoczesne biuro z pięcioma salkami spotkań.

Źródło: Komputronik