Nowa inwestycja HB Reavis w Budapeszcie

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

hb.reavis.01.400HB Reavis, międzynarodowa grupa deweloperska działająca na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej oraz w Wielkiej Brytanii i Turcji, ogłosiła zakończenie transakcji, w ramach której pozyskała atrakcyjny teren inwestycyjny w Budapeszcie.

Na 3-hektarowym placu zlokalizowanym w jednej z najbardziej ruchliwych części miasta powstanie nowoczesny kompleks biurowy o łącznej powierzchni najmu wynoszącej ponad 120 000 m kw.

Teren, na który składają się działki pozyskane od różnych podmiotów, położony jest w XIII dzielnicy, pomiędzy ulicami Váci, Róbert Károly oraz Árboc i zapewnia doskonałe warunki dla rozwoju biznesu. Okolica należy do najbardziej uczęszczanych i najlepiej skomunikowanych części miasta.

Wykorzystując doskonałą lokalizację inwestycji, HB Reavis planuje stworzyć nowoczesne i elastyczne środowisko pracy, które w pełni sprosta stale rosnącym oczekiwaniom ze strony współczesnych najemców. Chociaż podstawowym założeniem projektu jest dostarczenie na węgierski rynek wysokiej klasy powierzchni biurowej, ogromny nacisk położony zostanie tu również na samo otoczenie kompleksu, w ramach którego powstaną m.in. centrum handlowe, obiekty rekreacyjne oraz otwarte tereny zielone.

– Planowana inwestycja zwiastuje nową erę w dziedzinie projektowania i realizacji projektów biurowych w Budapeszcie. Ten wyjątkowy obiekt połączy funkcjonalność nowoczesnej przestrzeni biznesowej z wieloma udogodnieniami, zagwarantowanymi dzięki dostępowi do licznych restauracji, kawiarni, a także różnego rodzaju sklepów i punktów usługowych. Jesteśmy przekonani, że w niedalekiej przyszłości zrealizowany przez nas kompleks stanie się punktem odniesienia dla kolejnych inwestycji powstających w węgierskiej stolicy – powiedział Zoltán Radnóty, Prezes Zarządu HB Reavis na Węgrzech.

Monika Kalinowska
PR Manager
HB Reavis