„No risk no fun”, ale czy także w działach księgowym i prawnym?

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

konferencja.05.400x266Konferencja "Funkcja Compliance - nowe wyzwania i horyzonty" to kolejna edycja spotkania finansistów i prawników specjalizujących się w tematyce Compliance. To największe w Polsce wydarzenie branży odbędzie się 24-25 listopada w Warszawie, w ADGAR PLAZA.

Podczas konferencji poruszone zostaną tematy związane m.in. z ładem korporacyjnym,  regulacjami MiFID 2 i MiFIR2, FACTA czy bancassurance i rekomendacją U. Formuła wydarzenia umożliwia uzyskanie nie tylko wiedzy teoretycznej ale i praktycznych wskazówek od ekspertów, którzy na co dzień zajmują się tematyką Compliance – wśród prelegentów pojawią się m.in. przedstawiciele CBA, GPW czy KNF. 

Jak mówi Paweł Kuskowski, przewodniczący Stowarzyszenia Compliance Polska (które jest organizatorem wydarzenia) oraz trener i doradca w zakresie Compliance i AML: „Świadomość zagadnień związanych z rynkiem compliance jest w polskim biznesie coraz większa. Jednak o ile duże międzynarodowe korporacje posiadają rozbudowane działy specjalistów tej dziedziny, o tyle polskie firmy dopiero przekonują się o ważności działań compliance. Konferencja, którą organizujemy już po raz trzeci, jest więc miejscem nie tylko wymiany wiedzy doświadczonych specjalistów ale i poznania zagadnień związanych z tym rynkiem dla nowych pracowników branży” -dodaje Kuskowski.

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli rynku finansowego, specjalistów departamentów compliance oraz działów ryzyka operacyjnego, a także do osób, które pragną związać swoją karierę zawodową z tematyką compliance. W konferencji udział wezmą przedstawiciele firm oraz instytucji, z przewodniczącym Komisji Nadzoru Finansowego – Andrzejem Jakubiakiem, na czele.

Dokładny program konferencji oraz rejestracja na wydarzenie znajdują się na stronie http://compliancepolska.pl.

Źródło: Stowarzyszenie Compliance Polska