Najnowsze wiadomości z Accor-u, strategicznego partnera Grupy Hotelowej Orbis

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

141210.novotel.inle.lake.myat.02.436Grupa Hotelowa Orbis wprowadza płatność przelewem online

Od listopada br. goście, którzy chcą zarezerwować nocleg w jednym z hoteli Grupy Orbis zlokalizowanych w Polsce mogą dokonać płatności za pomocą przelewu internetowego.

Transakcja umożliwia klientom szybkie, wygodne i bezpieczne uregulowanie należności za pokój. Dotychczas goście mogli skorzystać z rezerwacji wyłącznie podając numer karty kredytowej. Wraz z udostępnieniem dla klientów nowej metody płatności, Grupa Hotelowa Orbis rozpoczęła kampanię informacyjną w mediach elektronicznych.

Nowa strona Accorhotels.com

Od 3 grudnia br. goście rezerwujący nocleg na Accorhotels.com mogli zobaczyć jej nowy, odświeżony wygląd.  Na stronie klienci znajdą wszystkie informacje dostępne we wcześniejszej wersji serwisu. Szata graficzna została przygotowana zgodnie z najnowszymi trendami. Główne menu postanowiono podzielić na moduły, które zdecydowanie ułatwiają nawigację po serwisie i odnajdywanie poszukiwanych treści. Rezerwując nocleg, klienci otrzymują dostęp do najnowszych promocji, proponowanych kierunków podróży, programie lojalnościowym Le Club Accorhotels, partnerach oraz pakietowych informacji o każdej z marek.
141210.accorhotels.com.712

Darmowa prasa w hotelach Accor

141210.picto.accor.press.reader.fond.clair.250Accor nawiązał współpracę z PressReader, platformą umożliwiającą dostęp do prasy w cyfrowym formacie. Usługa będzie wprowadzona do wszystkich hoteli Grupy w pierwszym półroczu 2015 roku. Dzięki Accor Press, goście otrzymują w szybki i łatwy sposób dostęp do oferty ponad 2 700 międzynarodowych gazet i czasopism.

Z platformy cyfrowej można skorzystać za pomocą smartphona, laptopa lub tabletu w każdym systemie operacyjnym – iOS, Android, Blackberry oraz Windows. Aplikacja – Accor Press dostępna jest bezpośrednio po zalogowaniu się do hotelowej sieci. Po jej pobraniu goście mogą bezpłatnie ściągnąć interesujące ich artykuły, gazety i czasopisma, a następnie przeczytać je kiedykolwiek i gdziekolwiek chcą. Ponadto, Accor Press oferuje wiele dodatkowych możliwości, np. umieszczenie publikacji na portalu społecznościowym, pozostawienie komentarza czy tłumaczenie publikacji w 17 językach. W Polsce platforma cyfrowa testowana jest w 8 hotelach: Mercure Poznań Centrum, Mercure Częstochowa, Mercure Warszawa Centrum, Novotel Kraków Centrum, Novotel Warszawa Airport, Novotel Warszawa Centrum, Novotel Vilnius Centre oraz ibis Poznań Centrum i ibis Warszawa Centrum.

 141210.mercure.press.494 141210.novotel.press.451

Accor otwiera pierwszy hotel marki Novotel w Birmie

Novotel Inle Lake Myat Min znajduje się na wschodnim brzegu jeziora Inle w Birmie. Hotel oferuje 2 wille prezydenckie, które położone są na spokojnym jeziorze, a każda z nich posiada własną oddzielną sypialnię i salon. Ponadto, goście mogą skorzystać ze 120 przestronnych i komfortowych pokoi wyposażonych w nowoczesne udogodnienia, takie jak stacje dokujące na iPada oraz iPoda. W Novotel Inle Lake Myat Min działają dwie restauracje: Terrace Restaurant serwuje szeroki wybór dań kuchni azjatyckiej i międzynarodowej, natomiast Sunset Restaurant oferuje dania a la carte oraz wina ze swojej piwniczki. Wyjątkowe atuty lokalu można dostrzec wieczorem, obserwując panoramę zachodzącego słońca. W hotelu działają również dwa bary – Pool Bar i Sunset Bar, są to idealne miejsca na relaks i odpoczynek. Obiekt dysponuje także odkrytym basenem, centrum fitness i spa oraz oferuje wycieczki łodzią po okolicy.
141210.novotel.inle.lake.myat.01.592141210.novotel.inle.lake.myat.03.437141210.novotel.inle.lake.myat.04.437

Źródło: Grupa Hotelowa Orbis