Nagrody IT@BANK 2011 rozdane!

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

itbank.01.250xRedakcja "Miesięcznika Finansowego BANK" - magazynu kadry menedżerskiej banków już po raz kolejny przyznała nagrody w rankingu IT@BANK 2011 dla najlepszych firm informatycznych. W kategorii firm informatycznych pracujących na potrzeby sektora finansowego i instytucji publicznych nagrodę główną - statuetkę i certyfikat wygrało Asseco Poland S.A.

 

111116.itbank.01.450x

Drugie miejsce przypadło firmie ComArch S.A., trzecie Business Management Software Sp. z o. o. W podrankingu dotyczącym potencjału rozwojowego pierwsze miejsce przypadło Asseco Poland S.A., drugie Sii Sp. z o.o., zaś trzecie B3System S.A. W kategorii efektywności zwyciężyła firma IT Kontrakt sp. z o.o., „srebrne” miejsce przypadło Business Management Software Sp. z o.o., a trzecie -„brązowe” firmie Comp S.A. W kolejnej kategorii „pozycji firm w sektorze finansowym” statuetka za pierwsze miejsce powędrowała do firmy NCR Polska Sp. z o.o., drugie ComArch S.A. zaś trzecie Asseco Poland S.A. Spośród firm pracujących dla sektora publicznego w tym JST zwycięzcą okazała się firma Asseco Poland S.A., drugie Qumak-Sekom S.A., zaś trzecie Sygnity S.A.

111116.itbank.02.450x

 

Redakcja „Miesięcznika Finansowego BANK” przyznała po raz pierwszy nagrodę Produkt Roku IT@BANK 2011, którą uhonorowano K2Kredyt z firmy K2 Web Systems Sp. z o.o. W kolejnej, nowej kategorii Wizjoner Rynku IT@BANK2011 to prestiżowe wyróżnienie przypadło Bartłomiejowi Śliwie, prezesowi NCR Polska Sp. z o.o. Redakcja uhonorowała nagrodą Wizjoner Gospodarki i Pieniądza Elektronicznego IT@BANK 2011 prof. dr. Remigiusza Kaszubskiego, dyrektora w ZBP.

111116.itbank.03.450x

Podczas konferencji związanej z rankingiem odbył się panel dyskusyjny o nowoczesnych technologiach dla polskiej gospodarki prowadzony przez prezesa ZBP Krzysztofa Pietraszkiewicza, który zaszczycili posłowie Krystyna Skowrońska z PO oraz Wincenty Elsner z Ruchu Palikota. Podczas imprezy eksperci bankowi oraz szefowie IT dyskutowali o cloud computingu, zarządzaniu ciągłością działania (BCM) oraz konsumeryzacji usług IT świadczonych na rzecz banków.

111116.itbank.04.450x

Impreza IT@BANK 2011 odbyła się 16 listopada 2011 r. w warszawskim hotelu Hilton i zgromadziła około 300 osób, w tym prezesów banków i firm z branży IT oraz dyrektorów banków odpowiedzialnych za IT. Relacje z konferencji prezentował on-line Bankier.tv. Współorganizatorem konferencji było Forum Technologii Bankowych ZBP.

Prezentacje ppt:

I sesja – (6,43 MB)

II sesja – (17,3 MB)

III sesja – (8,17 MB)

Filmy video do prezentacji tutaj (633 MB).