Mikołaj Niemczycki wzmacnia Dział Rynków Kapitałowych firmy Cushman & Wakefield

Mikołaj Niemczycki wzmacnia Dział Rynków Kapitałowych firmy Cushman & Wakefield
Fot. Cushman & Wakefield
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
1 lutego 2020 roku do działu rynków kapitałowych międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield dołączył Mikołaj Niemczycki, który objął stanowisko Associate i jest odpowiedzialny za rozwój biznesu oraz pośrednictwo w sprzedaży głównie budynków biurowych, a także wspieranie inicjatyw w sektorze nieruchomości alternatywnych.
Do działu rynków kapitałowych międzynarodowej firmy doradczej #CushmanWakefield dołączył Mikołaj Niemczycki

– Bardzo się cieszę, że dzięki swojemu doświadczeniu w relacjach z klientami oraz umiejętnościom w zakresie networkingu i pośrednictwa w transakcjach Mikołaj będzie wspierał dział rynków kapitałowych w realizacji ambitnych celów na rok 2020 i kolejne lata – powiedział Soren Rodian Olsen, Partner, Dyrektor działu rynków kapitałowych w Polsce, Cushman & Wakefield.

Doświadczenie zawodowe

Mikołaj Niemczycki, Associate, dołączył do firmy Cushman & Wakefield w dziale powierzchni biurowych pod koniec 2014 roku. Ma ponad pięcioletnie doświadczenie w reprezentacji najemców w transakcjach najmu powierzchni biurowych i doradztwie na rzecz właścicieli nieruchomości oraz specjalizuje się w obszarach związanych z coworkingiem i nowymi technologiami na rynku nieruchomości komercyjnych (proptech). Pełniąc funkcję Coworking Clients Manager, Mikołaj odegrał kluczową rolę w zdobyciu przez Cushman & Wakefield pozycji lidera na rynku najmu elastycznego w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W latach 2018-2019 roku uczestniczył w akwizycjach łącznie 68 tys. mkw. powierzchni dla operatorów coworkingowych, między innymi dla WeWork i Chasopys. Mikołaj był liderem projektu obejmującego strategiczne partnerstwo pomiędzy firmą Cushman & Wakefield a polskim start-upem w segmencie proptech ShareSpace, którego celem było promowanie i rozwój nowych komercyjnych rozwiązań technologicznych, umożliwiających najemcom zawieranie transakcji najmu elastycznych biur poprzez platformę online. W swojej nowej roli będzie odpowiedzialny za wspieranie rozwoju biznesu w dziale rynków kapitałowych oraz świadczenie usług pośrednictwa i doradztwa przy transakcjach sprzedaży budynków biurowych i nieruchomości alternatywnych.

Czytaj także: Cushman & Wakefield wzmacnia Dział Doradztwa i Analiz Rynkowych >>>

Mikołaj jest absolwentem Uniwersytetu Warwick w Wielkiej Brytanii, na którym ukończył studia licencjackie na kierunku historia. Uzyskał także tytuł magistra biznesu (finanse i rachunkowość) w Warwick Business School.

Źródło: Cushman & Wakefield