Michał Stawicki dyrektorem Zespołu Funduszy Dłużnych w Skarbiec TFI

Michał Stawicki dyrektorem Zespołu Funduszy Dłużnych w Skarbiec TFI
Źródło: Materiały prasowe
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Do Departamentu Zarządzania Funduszami Rynku Kapitałowego Skarbiec TFI dołączył Michał Stawicki, specjalizujący się w inwestycjach w sektorze dłużnym. Michał Stawicki objął stanowisko Dyrektora Zespołu Funduszy Dłużnych Skarbiec TFI.

Michał Stawicki przez ponad 20 lat związany był z Grupą Pekao (Pekao TFI, Pioneer Pekao Investment Management, Centralny Dom Maklerski Pekao), gdzie pracował kolejno jako makler, trader i manager portfela, a finalnie jako Dyrektor Zespołu Zarządzania Instrumentami Dłużnymi – Zarządzający Portfelem w Pekao TFI. Następnie zajmował stanowisko Dyrektora Departamentu Zarządzania Aktywami w Alior TFI, podaje Skarbiec TFI w komunikacie.

Czytaj także: Skarbiec TFI: Radosław Cholewiński ma zgodę KNF na nadzorowanie obszaru inwestycyjnego >>>

– Michał Stawicki jest ekspertem, który wzmacnia kompetencje Skarbiec TFI w obszarze długu. Jestem przekonany, że wsparcie Michała Stawickiego będzie miało istotny wpływ na budowę pozycji rynkowej Skarbiec TFI w tak ważnym segmencie działalności Towarzystwa i wymagającym otoczeniu rynkowym – mówi Radosław Cholewiński, Członek Zarządu Skarbiec TFI nadzorujący obszar inwestycyjny Towarzystwa.

Wykształcenie

Jak informuje Skarbiec TFI, Michał Stawicki ukończył studia magisterskie w Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości na kierunku Finanse i Bankowość. Studiował również w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania, uzyskując tytuł inżyniera. Jest także absolwentem studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania. Posiada licencje maklera papierów wartościowych i doradcy inwestycyjnego.

Źródło: Skarbiec Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych / Skarbiec TFI