Mennica Skarbowa wzmacnia kanał e-commerce i nawiązuje współpracę z PayU

Mennica Skarbowa wzmacnia kanał e-commerce i nawiązuje współpracę z PayU
Fot. Mennica Skarbowa
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Mennica Skarbowa, największy dealer złota inwestycyjnego oraz innych metali szlachetnych w Polsce, nawiązała współpracę z PayU, liderem płatności internetowych w naszym kraju. Tym samym Spółka wzmacnia swój kanał e-commerce.

Wygodne płatności online szybkim przelewem lub kartą z PayU aktywne są dla klientów Mennicy Skarbowej od początku listopada.   

Współpraca z PayU to kolejny milowy krok w rozwoju naszego kanału e-commerce.

– To dostawca płatności z ugruntowaną na rynku pozycją i ogromnym doświadczeniem, o którym świadczą najlepiej liczby – 10mln transakcji dziennie. Właśnie takich partnerów szukamy – mówi Jarosław Żołędowski, Prezes Zarządu Mennicy Skarbowej.

Mennica Skarbowa prowadzi sprzedaż złota, srebra i innych metali szlachetnych oraz diamentów

Mennica Skarbowa prowadzi sprzedaż złota, srebra i innych metali szlachetnych oraz diamentów w 15 oddziałach stacjonarnych oraz w sklepie online. Na MennicaSkarbowa.pl Klienci mogą zapoznać się z pełną ofertą, która w znacznej części dostępna jest w dostawie natychmiastowej, więc może być u odbiorcy nawet w 24 godziny.

Czytaj także: Skrytki depozytowe, Mennica Skarbowa uruchomiła nową usługę >>>

– Wygoda i bezpieczeństwo naszych klientów są dla nas kluczowe. Stale pracujemy nad tym, aby zakupy online były dla nich jak najbardziej komfortowe. Wierzymy, że szybkie płatności online, na szczególnie korzystnych warunkach, są właśnie krokiem w tym kierunku. Tym bardziej, że PayU to znana i rozpoznawalna przez Klientów marka – dodaje Jarosław Żołędowski.

Źródło: Mennica Skarbowa