Marek Nienałtowski Głównym Ekonomistą Domu Kredytowego Notus

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

notus.01.250x108Dom Kredytowy Notus wprowadził zmiany w zespole analityków. Głównym Ekonomistą został Marek Nienałtowski, który wcześniej był Głównym Analitykiem w Spółce. Na to stanowisko awansował Michał Krajkowski, poprzednio Analityk Produktów Kredytowych.

nienaltowski.marek.04.150x1Marek Nienałtowski związany jest z sektorem finansowo-bankowym od ponad 13 lat. Pracę w Domu Kredytowym Notus rozpoczął w styczniu 2011 r. na stanowisku Głównego Analityka. Przed podjęciem pracy w DK Notus kierował działami analitycznymi w bankach (Raiffeisen Bank Polska) oraz domach maklerskich (TMS Brokers, Secus Asset Management), jak i innych niezależnych instytucjach. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Bankowość oraz finalistą I edycji Konkursu Euromanager Poland.

Jako Główny Ekonomista Domu Kredytowego Notus S.A., będzie odpowiedzialny za sporządzanie analiz makroekonomicznych i rynków finansowych, a także za prognostykę w tym zakresie. Marek Nienałtowski od wielu lat jest cenionym ekspertem oraz komentatorem wydarzeń gospodarczych, często cytowanym na łamach prasy, a także w programach radiowych i telewizyjnych.

„Awans na stanowisko Głównego Ekonomisty jest dla mnie dużą inspiracją. Mam nadzieję, że moja wiedza z zakresu gospodarki i rynku finansów pozwolą mi spełnić się zawodowo oraz przyczynią do rozwoju firmy. W świetle ostatnich wydarzeń gospodarczych w Polsce i na świecie, stoi przede mną duże wyzwanie.” – mówi Marek Nienałtowski, Główny Ekonomista Domu Kredytowego Notus.

krajkowski.michal.01.150x14Kolejna zmiana w Domu Kredytowym Notus jest związana z awansem Michała Krajkowskiego na stanowisko Głównego Analityka. Pracę w Spółce rozpoczął w styczniu 2005 r. od funkcji Doradcy Finansowego. W 2008 roku awansował na stanowisko Analityka Produktów Kredytowych. Na stanowisku Głównego Analityka będzie odpowiedzialny za przygotowywanie analiz gospodarczych oraz rynku usług finansowych, ze szczególnym uwzględnieniem rynku kredytowego. Michał Krajkowski jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

„Stanowisko Głównego Analityka w firmie doradztwa finansowego nakłada na mnie spore zobowiązanie, jest też dużym i ciekawym wyzwaniem zawodowym. Mam nadzieję, że moje doświadczenie pomoże wypełniać postawione zadania, a przygotowywane opracowania i analizy przyczynią się do poszerzania wiedzy wśród klientów w tematyce kredytów.” – mówi Michał Krajkowski, Główny Analityk Domu Kredytowego Notus.