Maciej Witucki prezesem Work Service przez kolejną kadencję

Maciej Witucki prezesem Work Service przez kolejną kadencję
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Rada nadzorcza Work Service powołała zarząd na nową kadencję w składzie Maciej Witucki (jako prezes), Paul Christodoulou, Iwona Szmitkowska, Tomasz Ślęzak i Piotr Ambrozowicz, poinformowała spółka. Piotra Ambrozowicz obejmie funkcję wiceprezesa odpowiedzialnego za nadzór nad polityką finansową i rachunkową grupy i zastąpi na tym stanowisku Krzysztofa Rewersa, który złożył rezygnację z pełnionej dotychczas funkcji, podano także.

Rada nadzorcza #WorkService powołała na nową kadencję dotychczasowego prezesa Macieja Wituckiego

„Chciałem bardzo podziękować Krzysztofowi za ogromny wkład i pracę jaką w ostatnich miesiącach i latach wykonał dla naszej spółki. Życzę mu powodzenia w dalszych planach zawodowych. Tymczasem mogę powitać w naszym gronie Piotra Ambrozowicza, który po 4 latach przerwy wraca do Grupy Work Service, aby przejąć odpowiedzialność za prowadzenie polityki finansowej. Jestem przekonany, że jego znajomość zarówno branży jak i naszej firmy, a także zdobyte w ostatnich latach doświadczenie, będzie bardzo cenne dla naszego dalszego rozwoju” – powiedział prezes Maciej Witucki, cytowany w komunikacie.

Piotr Ambrozowicz jest absolwentem Wydziału Informatyki i Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej oraz Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, gdzie obronił doktorat w zakresie nauk ekonomicznych, podano także.

„W latach 2006-2010 swoją karierę zawodową związał z firmą FagorMastercook, w której rozpoczynał swoją działalność od stanowiska dyrektora finansowego, następnie wiceprezesa i członka zarządu do członka komitetu finansowego międzynarodowej grupy Fagor. W latach 2010-2014 był związany z Work Service S.A., gdzie pełnił funkcję wiceprezesa odpowiedzialnego za politykę finansową. Następnie w latach 2014-2015 objął stanowisko CEO CEE OTTO Polska, agencji zatrudnienia wchodzącej w skład OTTO Work Force. W ostatnim czasie Piotr Ambrozowicz pełnił funkcję wiceprezesa OT Logistics, gdzie odpowiadał m.in. za rozwój grupy kapitałowej, a także nadzorował procesy akwizycji i ich finansowania” – czytamy w komunikacie.

Rada nadzorcza powołała na nową kadencję dotychczasowego prezesa Macieja Wituckiego oraz wiceprezesów: członków zarządu Paula Christodoulou, Iwonę Szmitkowską oraz Tomasza Ślęzaka, podano także.

Work Service jest największą spółką sektora usług personalnych w Polsce i liderem w regionie CEE. Głównym inwestorem finansowym w Work Service jest fundusz private equity PineBridge Investments. Spółka jest notowana na giełdach w Warszawie i Londynie.

Źródło: ISBnews