Maciej Górka dyrektorem Departamentu Rynku Pierwotnego w Home Broker

Maciej Górka dyrektorem Departamentu Rynku Pierwotnego w Home Broker
Źródło: Materiały prasowe
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Maciej Górka dotychczas pracował w E-bazanieruchomosci.pl. Teraz jako dyrektor Departamentu Rynku Pierwotnego w Home Broker będzie odpowiedzialny za zarządzanie zespołem specjalistów współpracujących z deweloperami na terenie całej Polski oraz za przychody spółki w tym segmencie.

#MaciejGórka w @HomeBrokerPL będzie odpowiedzialny za zarządzanie zespołem specjalistów współpracujących z deweloperami na terenie całej Polski oraz za przychody spółki w tym segmencie #HomeBroker

Przez ostatnie lata w serwisie ogłoszeniowym Domiporta zajmował się zarządzeniem sprzedażą, analizą rynku nieruchomości, a jako ekspert udzielał się szeroko w mediach oraz podczas najważniejszych konferencji branżowych. Doświadczenie zdobywał także jako menadżer sprzedaży przy projekcie Freebee.pl oraz Reachlocal Poland. Z rynkiem nieruchomości związany od 2005 roku.

Jest absolwentem Politechniki Śląskiej, Szkoły Głównej Handlowej i Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami. Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami. Z rynkiem związany od 2005 roku.

Home Broker jest największą w Polsce firmą doradczą zajmującą się sprzedażą i wynajmem nieruchomości mieszkaniowych oraz największym brokerem rynku pierwotnego świadczącym zintegrowaną usługę doradztwa związanego z zakupem nieruchomości.

Źródło: Home Broker