Loteria na okrągło w bankach grupy BPS

Loteria na okrągło w bankach grupy BPS
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Każdy, kto od 1 czerwca do 20 grudnia 2022 roku skorzysta z oferty Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS lub Banku BPS, ma szansę na wygraną w loterii promocyjnej. "Loteria na okrągło" to codzienna szansa na wygranie 500 zł, a dodatkowo 30 laptopów i 3 samochodów.

Mechanizm „Loterii na okrągło” jest prosty. Wystarczy w okresie promocji, czyli między 1 czerwca, a 20 grudnia 2022 roku, skorzystać z jednego z produktów z oferty bankowej dla klientów indywidualnych i odebrać w oddziale banku voucher z unikalnym kodem.

Wpisanie kodu oraz danych osobowych i kontaktowych w formularzu zgłoszeniowym na stronie loterii www.loteria.mojbank.pl pozwala brać udział w codziennych losowaniach.

Koło fortuny

Kołem fortuny w „Loterii na okrągło” można kręcić od 1 lipca 2022 roku. Cała akcja promocyjna trwa ponad pół roku, dlatego została podzielona na trzy etapy. W trakcie trwania „Loterii na okrągło” zostanie wyłonionych aż 173 zwycięzców. Na zakończenie każdego etapu – czyli 5 września, 7 listopada i 22 grudnia 2022 roku – będą dodatkowo losowane nagrody główne: 10 laptopów marki Asus i samochód marki Toyota Yaris.

W naszych ubiegłorocznych akcjach nagrodziliśmy 1100 klientów reprezentujących blisko 300 banków Zrzeszenia BPS. Sprawdziła się również promocja w formie loterii, dlatego w tym roku postanowiliśmy maksymalnie poszerzyć paletę produktów uprawniających do otrzymania loteryjnego vouchera. Teraz praktycznie każdy klient, który skorzysta z nowego produktu w jednym z naszych banków ma szansę na atrakcyjne nagrody. Wystarczy podjąć próbę, zarejestrować się i zakręcić kołem fortuny – mówi Robert Szymański, Dyrektor Biura Marketingu Banku BPS.

Można grać wielokrotnie

Każdy zarejestrowany klient może grać wielokrotnie (ale tylko raz dziennie), zwiększając swoją szansę na wygraną. Wygrać można w każdym z etapów tylko raz.

Jeżeli w danym dniu wygrana już padła, użytkownik wchodząc na stronę „Loterii na okrągło” otrzyma komunikat zapraszający do dalszej gry w kolejnych dniach.

Więcej informacji na stronie Loteria na okrągło – Mój Bank (mojbank.pl)

Grupa BPS to największe zrzeszenie Banków Spółdzielczych w Polsce. Tworzy je 310 Banków Spółdzielczych zrzeszonych z Bankiem BPS.

Banki Spółdzielcze z Grupy BPS to ponad 2 300 placówek, z dostępem do ponad 2 200 bezprowizyjnych dla swoich klientów bankomatów w całej Polsce.

Źródło: Bank Polskiej Spółdzielczości / Bank BPS