Lombard77.pl podbija polski rynek franczyzobiorców

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

euro.07.400x286Marka Lombard77.pl, której właścicielem jest Kantor77.pl planuje rozwój na terenie całej Polski. Współpraca franczyzowa opiera się na zasadach wyłączności terenowej. Mogą do niej przystąpić przedsiębiorcy posiadający lombard, jak i osoby planujące otworzenie swojego własnego biznesu.

Lombard77.pl planuje rozbudowę sieci, w której placówki będą udzielały pożyczek pod biżuterię (złotą oraz srebrną), nowy sprzęt elektroniczny, samochody oraz nieruchomości.

Franczyzobiorcy, którzy zdecydują się na współpracę otrzymają pakiet franczyzowy, zawierający m.in. szkolenie partnera i jego personelu pod kątem wprowadzenia nowego produktu. Dodatkowo przekazywany jest know how firmy oraz system do komunikacji z centralą. Lokal zyskuje branding oraz niezbędne materiały. Co ważne franczyzobiorca ma zapewnioną wyłączność terytorialną, dzięki czemu ma pewność, że klienci zgłaszający się do firmy będą kierowani bezpośrednio do niego.

Nasza franczyza to program całkowicie partnerski, w myśl idei rośniemy razem dzielimy się prowizją z biorcami licencji. Wyróżniamy się na polskim rynku franczyzowym, ponieważ proponujemy coś więcej niż koloryt naszej firmy. Partnerzy otrzymują pełen pakiet narzędzi, które pomagają w prowadzeniu biznesu – mówi Łukasz Kinderman, Manager ds. franczyzy Lombard77.pl. Planujemy jeszcze w tym roku otworzyć około 40 nowych placówek – dodaje Łukasz Kinderman.

W porównaniu do innych instytucji proponujących współpracę na zasadach franczyzy Lombard77.pl dla swoich przyszłych partnerów zapewnia niski próg wejścia. Kooperacja pomiędzy placówką główną a jednostkami terenowymi polega na tym, że wniosek o pożyczkę w Lombardzie wypełniany jest w danym punkcie franczyzowym przez franczyzobiorcę i wraz ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami przesyłany jest do siedziby firmy.

W Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii sektor pożyczek udzielanych przez tego typu lombardy bardzo szybko się rozwija. W Polsce ma także bardzo duży potencjał, co może przyczynić się do  przyśpieszonego tempa wzrostu tego rynku.

Źródło: Lombard77.pl