Liwia Kwiecień członkiem zarządu Nationale-Nederlanden ds. HR

Liwia Kwiecień członkiem zarządu Nationale-Nederlanden ds. HR
Liwia Kwiecień Fot. Nationale Nederlanden
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
1 stycznia do Zarządu Nationale-Nederlanden Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie S.A. oraz Nationale-Nederlanden Towarzystwa Ubezpieczeń S.A. dołączyła Liwia Kwiecień. Jako Członek Zarządu ds. HR pokieruje zespołem People & Culture i wesprze organizację w budowaniu zwinnej kultury pracy, doświadczeń pracowników, a także wdrażaniu strategii firmy.

– Liwia Kwiecień dołącza do nas w ważnym momencie w historii firmy, kiedy to budujemy zwinną kulturę pracy przy jednoczesnej transformacji cyfrowej. Przed nami również proces integracji z firmą MetLife. Jestem przekonany, że wieloletnie doświadczenie nowej członkini naszego zarządu, liderki oraz znakomitej ekspertki w zarządzaniu obszarem HR pozwoli skutecznie i sprawnie przeprowadzić cały ten proces – mówi Paweł Kacprzyk, Prezes Zarządu Nationale-Nederlanden.

Doświadczenie zawodowe

Przed dołączeniem do Nationale-Nederlanden Liwia Kwiecień pracowała dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej w Google Polska w roli liderki odpowiedzialnej za obszar ludzki. Wcześniej, od 2009 roku była związana z Europejskim Funduszem Leasingowym, gdzie w latach 2015-2020 pełniła rolę członkini zarządu ds. HR i odpowiadała za obszar ludzi i  kultury, jak również kadry i płace.

W Nationale-Nederlanden Liwia Kwiecień wzmocni Zarząd w kontynuacji transformacji cyfrowej, realizacji strategii biznesowej i integracji z firmą MetLife. Będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem People & Culture, a więc m.in. rozwój pracowników i budowanie ich doświadczeń, wzmacnianie przywództwa, digital HR oraz komunikację.

Czytaj także: Grupa NN przejmie biznes MetLife w Polsce i Grecji >>>

– Ogromnie się cieszę, że dołączam do tak ambitnych i zaangażowanych ludzi, dla których praca jest prawdziwą pasją. Nationale-Nederlanden jest przykładem firmy, która rozumie potrzeby i oczekiwania pracowników, w konsultacji z nimi projektuje i realizuje projekty. W sposób odpowiedzialny podeszła też do reorganizacji pracy wraz z pojawieniem się pandemii, dbając o bezpieczeństwo i komfort zespołu. Dziś przed organizacją kolejne wyzwania. Wierzę, że mając tak szerokie możliwości rozwoju w inspirującym i otwartym środowisku, będziemy razem osiągać kolejne ambitne cele – mówi Liwia Kwiecień z Zarządu Nationale-Nederlanden.

Liwia Kwiecień to profesjonalistka w obszarze HR z ponad 25-letnim doświadczeniem, które konsekwentnie budowała w międzynarodowych firmach działających w różnych branżach. Poza doświadczeniem w branży finansowej, zajmowała także kierownicze stanowiska m.in. w Grupie Whirpool i w firmie Bombardier Transportation (producent systemów sterowania ruchem pojazdów szynowych), gdzie była dyrektorem ds. zasobów ludzkich na Polskę i Rosję. Odpowiadała za HR także w Lurgi (lider w budowie petrochemicznych instalacji przemysłowych) i Foster Wheeler (globalny lider rozwiązań technologicznych dla sektora energetycznego).

Źródło: Nationale Nederlanden