Liberty Direct z ofertą na Groupon.pl

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

liberty.direct.150x77Liberty Direct, jako pierwszy ubezpieczyciel w Polsce, przygotował akcję promocyjną z serwisem Groupon.pl. Osoby, które od 25 do 27 lipca br. nabędą na portalu kupon promocyjny za 49 zł, otrzymają przy zakupie pakietu polis OC i AC Standard w Liberty Direct 250 zł zniżki. Promocja skierowana jest do osób korzystających z Groupon Warszawa.

Na Groupon.pl dostępne są kupony ważne przez 3 miesiące, uprawniające do zniżek na polisy towarzystwa. Będzie można z nich skorzystać przez stronę internetową ubezpieczyciela. To kolejna akcja promocyjna Liberty Direct z wykorzystaniem mediów społecznościowych.

Z początkiem lipca w ramach programu „Poleć sprawdzone ubezpieczenie” firma umożliwiła Klientom rekomendację firmy znajomym poprzez aplikację na Facebooku.

110725.liberty.groupon.420x

„Portale oferujące zakupy grupowe zyskały w Polsce już kilka milionów użytkowników. Wśród nich zdecydowanym liderem pozostaje Groupon.pl. Biorąc pod uwagę wysoką popularność serwisu, zdecydowaliśmy się przygotować ofertę rabatową dla jego Klientów. Promocja jest nie tylko nowatorska na rynku ubezpieczeń, ale też bardzo atrakcyjna, liczymy więc, że spotka się z dużym zainteresowaniem kierowców” – komentuje Marcin Andrzejczyk, Kierownik Działu Komunikacji Marketingowej Liberty Direct.

Osoby, które zdecydują się na ubezpieczenie samochodu będą mogły skorzystać z szerokiej ochrony oferowanej w ramach pakietu OC z Mini Assistance i AC Standard, który obejmuje:

  • Szkody związane z udziałem samochodu w ruchu drogowym, których następstwem jest uszkodzenie lub zniszczenie mienia oraz utrata zdrowia przez osoby poszkodowane w wypadku.
  • Szkody polegające na uszkodzeniu, zniszczeniu, utracie pojazdu lub jego wyposażenia (w tym również szyb) powstałe w wyniku wypadku drogowego oraz kradzieży.
  • Szkody polegające na uszkodzeniu pojazdu przez osoby trzecie oraz powstałe na skutek wystąpienia huraganu, gradu, powodzi czy pożaru.
  • Pomoc serwisową, w tym naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu ubezpieczonego oraz poszkodowanego oraz pomoc informacyjną.

Oferta przeznaczona dla nowych Klientów Liberty Direct. Nowy Klient jest to osoba, która nie miała aktywnej polisy w Liberty Direct w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Promocja dostępna jest na stronie:

http://www.groupon.pl/deals/warszawa/libertydirect-warszawa/567805