Lego współpracuje z Porsche, Ferrari I McLarenem!

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

150223.lego.speed.400xFirma LEGO nawiązała współpracę z kultowymi markami motoryzacyjnymi Porsche, Ferrari i McLarenem. W efekcie już w marcu na rynku pojawi się nowa seria klocków LEGO® Speed Champions. Złoży się na nią 7 zestawów samochodów, które zostały zaprojektowane w ścisłej współpracy z designerami pojazdów wyścigowych i są wierną kopią prawdziwych modeli. Zadbano też o liczne dodatki: unikalne akcesoria samochodowe Ferrari, Porsche i McLarena, minifigurki LEGO w kombinezonach z logo tych marek, tory wyścigowe, minigaraże, puchar zwycięzcy, kamery telewizyjne i wiele innych.

Siedem zestawów LEGO® Speed Champions to ikoniczne modele samochodów wyścigowych Ferrari, Porsche i McLarena w wersji LEGO. Jest to seria dla chłopców od 7 roku życia i fanów motoryzacji w każdym wieku. Dzięki ścisłej współpracy projektantów LEGO z designerami Ferrari, Porsche i McLarena samochody w wersji LEGO są wierną kopią prawdziwych modeli. Zostały wyposażone w autentyczne detale poszczególnych aut np. unikalne i stylowe felgi. Prawdziwy klimat zawodów wyścigowych oddają minifigurki LEGO ubrane w kombinezony z logo Ferrari, Porsche i McLarena oraz liczne akcesoria m.in. puchary zwycięzców, flagi różnych krajów, sygnalizatory świetlne, ruchome wkrętarki do kół, zestawy narzędzi, tory wyścigowe czy kamery telewizyjne.

– Nowa seria LEGO® Speed Champions to idealna propozycja dla małych i dużych fanów motoryzacji, dzieci i ojców. Mamy nadzieję, że zabawa kultowymi i luksusowymi samochodami wyścigowymi Ferrari, Porsche i McLarena będzie dla nich prawdziwie emocjonująca i kreatywna. Z serią LEGO® Speed Champions będą mogli sami zorganizować swoje własne zawody i stać się mistrzami toru wyścigowego – mówi Ewa Misztal, Brand Marketing Manager w LEGO Polska, odpowiedzialna za markę LEGO® Speed Champions.

Od marca na rynku dostępne będą modele LEGO® Speed Champions: ciężarówka zespołu Scuderia Ferrari i bolidem F14 T, dwa samochody wyścigowe Porsche 911 GT, bolid McLaren Mercedes MP4-29, sportowy Porsche 918 Spyder, hybrydowy McLaren P1™, superszybki samochód 458 Italia GT2, kultowy LaFerrari.

Zestawy LEGO® Speed Champions będzie można kupić w hipermarketach, w sklepach z zabawkami  i sklepach internetowych w całej Polsce w rekomendowanych cenach: „Porsche 918 Spyder” (nr katalogowy 75910), „McLaren P1™” (75909), „LaFerrari” (75899) „458 Italia GT2” (75908) – 64,99 zł, „Pit Stop McLaren Mercedes” (75911) – 149,99 zł, „Porsche 911 GT, linia mety” (75912) – 229,99 zł, „Ciężarówka F14 T & Scuderia Ferrari” (75913) – 459,99 zł.

Źródło: LEGO