Kredyt gotówkowy Deutsche Bank w SkyCash

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Deutsche Bank jest pierwszym bankiem w Polsce, który umożliwił użytkownikom aplikacji SkyCash wnioskowanie o kredyt gotówkowy za jej pośrednictwem. Służy temu specjalna strona kampanii przygotowana w technologii Responsive Web Design (RWD), dzięki czemu dostosowuje się automatycznie do okna urządzenia, na którym jest wyświetlana. Kredyt gotówkowy dostępny jest w kwocie do 200 tys. zł na okres nawet 10 lat.

 

Wykorzystanie popularności i potencjału aplikacji SkyCash do sprzedaży kredytów gotówkowych doskonale wpisuje się w strategię Bankowej Ewolucji Deutsche Bank. Do tej pory w jej ramach udostępniona została nowa wersja systemu bankowości elektronicznej db easyNET dostosowana w pełni również do urządzeń mobilnych oraz zintegrowana
z unikalną platformą db Navi pozwalającą na wyszukiwanie, porównywanie i zakup funduszy inwestycyjnych. Współpraca ze SkyCash, umożliwiająca wnioskowanie o kredyt gotówkowy Deutsche Bank, jest kolejną jej odsłoną.

Mając świadomość tego, jak szybko zmieniają się zachowania finansowe i potrzeby Polaków, szukamy różnorodnych, w tym także niestandardowych sposobów dotarcia do naszych potencjalnych Klientów. Aplikacje usług mobilnych mają w tym zakresie ogromny potencjał. Osoby korzystające ze SkyCash należą do pokolenia cyfrowych „nativów”, dla których oczywiste jest, że jednym kliknięciem kupuje się bilet autobusowy, wypłaca gotówkę, płaci za parkowanie w mieście. Teraz w analogiczny sposób można złożyć wniosek o nasz kredyt gotówkowy z przeznaczeniem na dowolny cel – mówi Łukasz Purzycki, Dyrektor Marketingu Deutsche Bank Polska.

– Mamy już blisko 1,5 mln aktywnych użytkowników i chcemy dostarczać im coraz więcej innowacyjnych usług. Elastyczność SkyCash pozwala nam eksperymentować i z powodzeniem kreować zupełnie nowe produkty, które odnoszą się do rozmaitych sfer życia codziennego. Wygodne wnioskowanie o kredyt gotówkowy przy użyciu telefonu komórkowego jest tego doskonałym przykładem – mówi Tomasz Krajewski, Prezes Zarządu SkyCash.

Kredyt gotówkowy Deutsche Bank dostępny jest w kwocie do 200 tys. zł na okres maksymalnie 10 lat. Środki mogą zostać wykorzystane na dowolny cel, w tym również na konsolidację wcześniejszych zobowiązań. Oprocentowanie kredytu wynosi od 4,99%.

Deutsche Bank Polska