Kreditech dołącza do platformy Bancovo

Kreditech dołącza do platformy Bancovo
Źródło: strona internetowa Bancovo
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Specjalizująca się w pożyczkach i finansowaniu zakupów online firma Kreditech, znana na polskim rynku jako Monedo Now, dołącza do platformy kredytowej Bancovo.

Firma #Kreditech udostępni za pośrednictwem #Bancovo specjalną ofertę pożyczek do 20 tys. na okres do 42 #pożyczki

Firma Kreditech udostępni za pośrednictwem Bancovo specjalną ofertę pożyczek do 20 tys. na okres do 42 miesięcy. Oferta ta będzie dostępna tylko w wybranych kanałach sprzedaży, dla klientów, którzy terminowo regulują swoje zobowiązania.

– Poszerzanie wachlarza ofert dostępnych na platformie Bancovo to kluczowy element rozwoju naszej firmy – mówi Marcin Mikołajczak, członek zarządu w Bancovo. – Jest to współpraca o tyle łatwa, że Kreditech, podobnie jak Bancovo, jest silnie zorientowany na aspekt technologiczny swojej działalności, z naciskiem na szybkość procesu i bezpieczeństwo klienta – dodaje.

Uzyskanie pożyczki całkowicie online

Kreditech Polska Sp. z o.o. częścią firmy Kreditech SSL GmbH z siedzibą w Hamburgu (Niemcy). Działa w Polsce od 2012 roku. Jest jednym z technologicznych liderów rynku fintech – finansowanie można uzyskać całkowicie online, bez dodatkowych zaświadczeń. Ocena zdolności kredytowej jest dokonywana na podstawie unikalnej metody, która działa w oparciu o analizę alternatywnych danych oraz metodę tzw. machine learning, co sprawia, że aplikacje są procesowane w błyskawicznym czasie.

– Wspólnie z partnerami wcielamy w życie nowe pomysły, dopasowując nasze procesy do potrzeb klientów – mówi Krzysztof Komosa Prezes Kreditech Polska Sp z o.o. – Technologia leży u podstaw wszystkiego, co robimy. Dlatego właśnie migrujemy się do nowego, bankowego systemu transakcyjnego Mambu, aby móc zwiększać skalę naszej obecności w Polsce, czego wyrazem jest również partnerstwo z Bancovo – zaznacza.

Czytaj także: Kredytmarket.com dołącza do platformy Bancovo >>>

Bancovo to w pełni cyfrowa platforma pośrednictwa finansowego online. Oferuje dostęp do rzeczywistych ofert banków oraz firm pożyczkowych, w które klienci mają wgląd już w ciągu minuty od zakończenia wypełniania wniosku. Sam proces wnioskowania został znacznie uproszczony, ponieważ większość pól we wniosku uzupełnia się automatycznie dzięki narzędziom wykorzystującym machine learning i użytkującym dane z zewnętrznych baz, m.in. KRS.

Źródło: Informacja prasowa