Kontrakt dla ZUS

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

zus.01.400x259Konsorcjum firm KBJ oraz Infovide-Matrix wygrało przetarg na wsparcie eksploatacji Systemu Wspomagania Ekonomiki Zakładu (SWEZ) opartego na oprogramowaniu SAP. W ramach umowy zawartej w wyniku wyboru najkorzystniejszej oferty w przetargu o zamówienie publiczne przeprowadzonym przez ZUS, realizowane będą prace dotyczące świadczenia usług wsparcia utrzymania SWEZ, obsługi zgłoszeń serwisowych oraz realizacja zleceń dodatkowych. Łączna wartość umowy przekracza kwotę 8 mln brutto.

„System SWEZ w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych jest największą instalacją w Polsce, składającą się z kilkudziesięciu systemów SAP, co oznacza dla Wykonawców ogromne wyzwanie logistyczne i merytoryczne, do którego jesteśmy dobrze przygotowani. Wynika to z faktu, że od ponad roku Konsorcjum realizuje dla Ministerstwa Sprawiedliwości  projekt wsparcia systemu SAP o podobnej skali i zbliżonym zakresie merytorycznym.” – powiedział Paweł Wiechecki, Partner odpowiedzialny za biznes związany z systemami ERP w Infovide-Matrix SA.

Prace przewidziane w projekcie realizowane będą w trzech obszarach:

  • Świadczenie Usługi wsparcia utrzymania Systemu Wspomagania Ekonomiki Zakładu (SWEZ) opartego na oprogramowaniu SAP.
  • Świadczenie Usługi obsługi Zgłoszeń Serwisowych Systemu Wspomagania Ekonomiki Zakładu (SWEZ) opartego na oprogramowaniu SAP.
  • Świadczenie Usługi realizacji Zleceń dodatkowych.

„Nasze Centrum Serwisowe ma wypracowane procedury postępowania przy tak wymagających parametrach SLA. Pomimo bardzo szerokiego zakresu funkcjonalnego SWEZ, zbudowaliśmy odpowiednio przygotowane zespoły konsultantów dla wszystkich wymaganych obszarów biznesowych, które już rozpoczęły współpracę z kilkudziesięcioosobowym zespołem administratorów i użytkowników kluczowych po stronie Zamawiającego. Jesteśmy przekonani, że współpraca z naszym Konsorcjum przy realizacji Umowy będzie dla Zamawiającego satysfakcjonująca.” – powiedział Artur Jedynak, Prezes KBJ SA, lider Konsorcjum.

Umowa będzie realizowana do dnia 30 czerwca 2019 roku. Wartość łącznych prac wynosi ponad 8 mln złotych brutto.

Justyna Forystek
communication manager Infovide-Matrix S.A.,
GK Infovide-Matrix