Konto dla Ciebie: jak wygląda nowa oferta Credit Agricole?

Konto dla Ciebie: jak wygląda nowa oferta Credit Agricole?
Fot. Materiały prasowe
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Credit Agricole wprowadza do swojej oferty "Konto dla Ciebie". Posiadacze Konta dla Ciebie będą mogli korzystać m.in. z płatności BLIK i karty wielowalutowej, a także pakietu ubezpieczeniowego "Pomoc dla Ciebie" i największego w Polsce Klubu Rabatowego

– Jesteśmy bankiem, do którego klienci najczęściej przenoszą swoje konta, co potwierdzają dane Krajowej Izby Rozliczeniowej. Niezależne badania Millward Brown pokazują z kolei, że jesteśmy najlepszym bankiem w rekomendacjach klientów. To zobowiązuje. Uważnie wsłuchujemy się w to, co mówią klienci. Nowa oferta jest precyzyjną odpowiedzią na ich potrzeby i oczekiwania, dlatego proponujemy znacznie więcej niż standardowe na rynku cztery zera – mówi Jędrzej Marciniak, wiceprezes zarządu Credit Agricole. – Klientom owszem zależy na niskich opłatach za prowadzenie rachunku, coraz częściej jednak zwracają uwagę na to, jak szerokie możliwości otwiera przed nimi konto oraz jak atrakcyjne są promocje. Konto dla Ciebie skonstruowaliśmy, biorąc pod uwagę właśnie te trzy różne elementy – wyjaśnia wiceprezes Marciniak.

Czytaj także: Credit Agricole: klienci mogą już korzystać z płatności BLIK i przelewów Express Elixir >>>

Rodzina czterech rachunków osobistych

Pod jedną wspólną nazwą „Konto dla Ciebie” – kryje się rodzina czterech rachunków osobistych: konto flagowe, konto dla Klientów VIP, a także konta dla młodzieży i nastolatków. Prowadzenie Konta dla Ciebie jest bezpłatne, podobnie jak wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, korzystanie z karty a także przelewy przez Internet oraz w aplikacji CA24 Mobile. Wystarczy, że klient spełni bardzo proste warunki.

Kartą debetową do Konta dla Ciebie można płacić na całym świecie w złotówkach, dolarach, funtach lub euro bez kosztów przewalutowania. Karta w wersji standardowej ma nowoczesny design, a dodatkowo klient sam może wybrać jej wygląd spośród 50 różnych grafik i zdjęć dostępnych w katalogu banku.

Indywidualna Linia Kredytowa oraz pakiet ubezpieczeń

W Koncie dla Ciebie udostępniana jest też Indywidualna Linia Kredytowa oraz pakiet ubezpieczeń Pomoc dla Ciebie. – To rozwiązanie znane z naszej dotychczasowej oferty, ale wzbogacone o nowe propozycje – mówi Grzegorz Górski, dyrektor pionu zarządzania produktami i segmentami w Credit Agricole. – W pakiecie podstawowym ochrona obejmuje m.in. ochronę telefonu na wypadek uszkodzenia wyświetlacza lub kradzieży, zgubienie kluczy lub dokumentów, a także domowe wizyty lekarza lub fachowców (ślusarz, hydraulik) itp. W pakiecie rozszerzonym dodatkowo ochrona obejmuje przypadki awarii domowego sprzętu komputerowego lub cyberataku, a także assistance w przypadku wypadku lub awarii samochodu. Przez pierwsze sześć miesięcy korzystanie z pakietu Pomoc dla Ciebie jest bezpłatne – zachęca Grzegorz Górski.

Posiadacze konta mogą korzystać z Rachunku Oszczędzam o wysokim oprocentowaniu (do kwoty 100 000 PLN oprocentowanie wynosi 3% przez cztery miesiące od otwarcia konta), a także oszczędzać na zakupach w największym w Polsce Klubie Rabatowym. Bank współpracuje z blisko 10 tys. sklepów i punktów usługowych – płacąc w nich kartą Credit Agricole można dostać nawet do 55 proc. zniżki. Klienci mogą odkładać także drobne kwoty podczas zakupów dzięki usłudze CAsaver, która zaokrągla płatności i „końcówki” przenosi z konta na Rachunek Oszczędzam. Dodatkową funkcjonalnością uruchamianą wraz z Kontem dla Ciebie są przelewy natychmiastowe Express Eliksir i płatności Blik.

Dodatkowe bonusy

Klienci otwierający Konto dla Ciebie zyskują dodatkowo atrakcyjne bonusy – bank udostępnia trzy różne opcje do wyboru. Klient, który przeniesie do Credit Agricole konto z innego banku wraz z miesięcznym wynagrodzeniem, może otrzymać do 200 zł premii. Dla klientów płacących rachunki za media z Konta dla Ciebie (np. wodę, prąd, gaz) bank proponuje do 300 zł zwrotu kosztów tych rachunków. Natomiast klienci często korzystający z karty mogą wybrać 50-procentowy bonus do środków uzbieranych dzięki usłudze CAsaver, który maksymalnie wynosi 200 zł.

Konto dla Ciebie promowane jest w ramach nowej kampanii Credit Agricole z udziałem Dawida Podsiadło. – Zarówno tą kampanią, jak i nową ofertą odświeżamy wizerunek i podkreślamy unikalne cechy naszego banku. Wyróżnia nas to, że z uwagą słuchamy naszych klientów i oferujemy im takie rozwiązania, jakich naprawdę potrzebują. W ten sposób budujemy wartościowe i długoterminowe relacje – dodaje wiceprezes Jędrzej Marciniak.

Tabela: Konto dla Ciebie Credit Agricole

Źródło: Informacja prasowa Credit Agricole