Konferencja Risk & Supervision Meeting 2020. Czy jest szansa na solidarne działania antyfraudowe?

Konferencja Risk & Supervision Meeting 2020. Czy jest szansa na solidarne działania antyfraudowe?
Źródło CRIF
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Jak można zagrać w "prawdę czy wyzwanie"? I czy możliwy jest fraud "doskonały"? Odpowiedzi na te pytania warto szukać na trzecim już spotkaniu branży leasingowej i faktoringowej Risk & Supervision Meeting 2020.

#Risk&SupervisionMeeting 2020: Spotkanie branż leasingowej i faktoringowej będzie okazją, by połączyć siły i skuteczniej zapobiegać wyłudzeniom finansowym #Leasing #Faktoring #CRIF #Fraudy

Konferencja Risk & Supervision Meeting to coroczne spotkanie tych branż.

Tegoroczne odbędzie się 22 kwietnia 2020 r. w Warszawie.

Tematy konferencji są wybrane przede wszystkim pod kątem potrzeb i oczekiwań  osób odpowiedzialnych za obszar ryzyka, analiz i przeciwdziałanie wyłudzeniom w sektorze leasingowym i faktoringowym.  

Razem przeciw fraudom

Nadrzędnym celem konferencji jest wymiana doświadczeń oraz znalezienie cech wspólnych w sferze nadużyć. Ale zapewne nie zabraknie też czasu na rozmowy w kuluarach i debaty ekspertów.

Zaproszeni eksperci zaprezentują mechanizmy przestępczości ubezpieczeniowej i omówią również m.in. tradycyjną klasyfikację podstawowych grzechów i wad oszusta.

I co najważniejsze – spotkanie branż leasingowej i faktoringowej będzie okazją, by połączyć siły i skuteczniej zapobiegać wyłudzeniom finansowym.

Raport z badania nadużyć

Podczas konferencji zostaną także zaprezentowane wyniki badania nadużyć w sektorze leasingowym i faktoringowym za rok 2019. To jedyne takie coroczne badanie w skali kraju, porównujące te sektory.

Tegoroczna konferencja nabierze również jeszcze bardziej warsztatowego charakteru. Zacieśnienie współpracy obydwu sektorów, które działają dla podobnego segmentu klientów będzie kolejną wartością dodaną.

Więcej informacji: https://www.crif.pl/risk-and-supervision-meeting-2020/

Rejestracja: https://forms.gle/4iWWBUmuqiaTQ25W8

Źródło: CRIF, partner wspierający Polski Związek Faktorów