Kolporter z terminalami

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

kolporter.01.400x227Kolporter - dystrybutor prasy oraz towarów szybko zbywalnych świadczy również usługi logistyczne i reklamowe. Ponadto jest właścicielem saloników prasowych i salonów Top-Pre. W ramach swojej działalności oferuje terminale multifunkcyjne - urządzenia elektroniczna umożliwiające sprzedaż doładowań prepaid oraz VoIP, przyjmowanie płatności za rachunki oraz obsługę programów lojalnościowych.

Spośród 28 tys. multifunkcyjnych terminali Kolportera ponad 10 tysięcy akceptuje karty płatnicze. W 2014 roku Kolporter planuje zwiększyć ich liczbę o 50 proc.

Przemysław Tomaszewski, dyrektor sprzedaży w Departamencie Usług Elektronicznych Kolportera uważa, że możliwość wykonania płatności kartą jest standardem oczekiwanym przez klientów, dlatego Kolporter planuje zwiększenie liczby terminali akceptujących karty płatnicze o 5 tysięcy.
140413.kolporter.394x336

W 2013 rok wartość sprzedaży usług elektronicznych w terminalach należących do Kolportera przekroczyła 1 mld zł. Firma zakład w bieżącym roku wzrost z przychodów z tego tytułu o 8 proc.

Na podstawie: Coraz więcej terminali Kolportera akceptuje karty płatnicze, Kolporter