Kolejne waluty w kantorze Alior Banku

Kolejne waluty w kantorze Alior Banku
Alior Bank - Logo (źródło: Alior Bank)
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Kantor Walutowy Alior Banku poszerzył wachlarz dostępnych walut, dodając aż 9 nowych do 13 już dostępnych. Nowa oferta zapewnia nie tylko bezpieczeństwo finansowe w kolejnych krajach świata, ale również usprawnia finalizowanie transakcji biznesowych.

Kantor Walutowy @AliorBankSA poszerzył wachlarz dostępnych walut, dodając aż 9 nowych do 13 już dostępnych #AliorBank

Alior Bank poszerzył swoją ofertę o następujące waluty: Lew bułgarski (BGN), Peso meksykańskie (MXN), Lej rumuński (RON), Rand południowoafrykański (ZAR), Baht tajski (THB), Nowy Szekel izraelski (ILS), Dolar hongkoński (HKD), Kuna chorwacka (HRK), Lira turecka (TRY). Nowe waluty dostępne są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zakupy w zagranicznych sklepach bez przewalutowania

W przypadku klientów indywidualnych nowe zmiany umożliwią zakup biletów lotniczych i noclegów oraz zakupy w zagranicznych sklepach internetowych w lokalnych cenach, bez niekorzystnych przewalutowań. Nowa oferta obejmuje także darmowe karty walutowe w EUR, USD i GBP, jeśli w przeciągu 6 miesięcy dokonana zostanie nimi co najmniej jedna transakcja.

Bezpośrednia wymiana handlowa dla klientów biznesowych

Z kolei klienci biznesowi, korzystając z wprowadzonych zmian, będą mogli przeprowadzić bezpośrednią wymianę handlową np. z Rumunią i Bułgarią w walutach narodowych, bez konieczności wcześniejszego przewalutowania środków na EURO czy dolary. Bezpieczeństwo środków oraz natychmiastowa wymiana walutowa po atrakcyjnych kursach to realne oszczędności dla firm importowo-eksportowych.

– Pomijając aspekt biznesowy, zauważyliśmy wzmożone zainteresowanie Polaków podróżami w coraz bardziej egzotyczne strony. Poszerzenie oferty Kantoru Walutowego naszego banku jest odpowiedzią na prężnie rozwijającą się siatkę połączeń lotniczych z Polski, z której korzysta coraz więcej naszych klientów. Te udogodnienia to nie tylko wygoda dla pasażerów, ale przede wszystkim bezpieczeństwo ich środków finansowych w podróży – mówi Łukasz Niedobecki, Ekspert ds. Walutowych platform transakcyjnych w Alior Banku.

Alior Bank oferuje darmowe przelewy wymienionych środków w ramach licznika dla swoich klientów. Pozwala on skorzystać ze swojej oferty walutowej osobom, które nie są klientami banku. Wystarczy jedynie zarejestrować się online za pośrednictwem przelewu lub poprzez wideoweryfikację, a umowa zostanie dostarczona do dowolnego miejsca w Polsce za pośrednictwem kuriera.

Źródło: Alior Bank