Klienci Biura Maklerskiego Pekao mogą wziąć udział w programie lojalnościowym dla akcjonariuszy PZU

Klienci Biura Maklerskiego Pekao mogą wziąć udział w programie lojalnościowym dla akcjonariuszy PZU
Fot. MB Pekao
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Klienci Biura Maklerskiego Pekao będą mogli wziąć udział w programie lojalnościowym PZU dla inwestorów indywidualnych. Po spełnieniu określonych warunków akcjonariusze ubezpieczyciela mogą liczyć na nawet 20 proc. zniżki na ubezpieczenie auta, domu czy podróży.

Dostęp do podstawowych benefitów jest możliwy od progu 100 akcji PZU (według stanu weryfikacji na pierwszy i piętnasty dzień miesiąca). 

– Grono inwestorów indywidualnych PZU stale rośnie. Na koniec 2020 roku ich udział w akcjonariacie wynosił już 8,5 proc. By docenić naszych inwestorów uruchamiamy program lojalnościowy mocno związany z elementem kapitałowym i obecnością PZU na giełdzie. W pierwszej edycji przygotowaliśmy dla uczestników zniżki na nasze flagowe produkty w obszarze majątkowym. W kolejnych będziemy chcieli rozszerzać program o kolejne rozwiązania, które oferujemy w ramach Grupy. Program Moje Akcje PZU, który dziś oddajemy naszym akcjonariuszom, zbudowaliśmy bazując na ich opinii i potrzebach, jednocześnie zostawiając miejsce dla dalszego rozwoju – mówi dr hab. Beata Kozłowska-Chyła, prezes PZU.

Czytaj także: Biuro Maklerskie Pekao: wkrótce otwieranie rachunku w aplikacji mobilnej >>>

– Cieszymy się, że razem z PZU, które jest naszym strategicznym, wiodącym akcjonariuszem i jednocześnie ważnym partnerem biznesowym, możemy wziąć udział w tym ciekawym przedsięwzięciu. Klienci Biura Maklerskiego Pekao, którzy posiadają akcje PZU nie tylko są współwłaścicielami jednej z największych polskich firm, ale mogą zyskać też dodatkowe korzyści i dostęp do specjalistycznej wiedzy. To cenna inicjatywa, która służy rozwojowi polskiego rynku kapitałowego i wzmacnia społeczność indywidualnych inwestorów – mówi Leszek Skiba, prezes Banku Pekao.

Premiowane będzie zarówno samo przystąpienie, jak i staż w programie

Po spełnieniu warunków uczestnictwa, akcjonariusze będą mogli kupić ubezpieczenia z rabatem 10 proc., a po roku uczestnictwa – aż 20 proc. taniej. Zniżki obejmują ubezpieczenie PZU Auto: AC, OC, NNW Max, ubezpieczenie PZU Gospodarstwo Rolne: Budynki Obowiązkowe, OC Obowiązkowe Rolnika, Mienie, NNW, ubezpieczenie PZU Dom, ubezpieczenie PZU NNW oraz ubezpieczenie turystyczne PZU Wojażer.

Udział w programie Moje Akcje PZU to także dodatkowe korzyści, m.in. bezpłatne roczne członkostwo w Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych (pakiet podstawowy) lub 50 proc. zniżki na roczne członkostwo rozszerzone. W ramach członkostwa uczestnicy programu dostają dostęp do specjalistycznej bazy wiedzy, webinariów i szkoleń.

– Wyszliśmy naprzeciw celom zapisanym w Strategii Rozwoju Rynku Kapitałowego dotyczącym popularyzacji rynku kapitałowego wśród inwestorów indywidualnych. To pierwszy w Polsce program podmiotu finansowego, jakim jest PZU SA. Jesteśmy dumni, że PZU realizuje go we współpracy z nami. Mamy też nadzieję na szeroką jego popularyzację. Wierzymy, że spotka się on z dużym zainteresowaniem akcjonariuszy PZU, w tym klientów Banku Pekao – mówi Jarosław Fuchs, wiceprezes Banku Pekao.

Źródło: Bank Pekao SA