Jeździsz taksówkami? Wypróbuj aplikację mobilną

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

smartfon.01.400x274Aplikacje ułatwiające zakupy, podróże czy treningi sportowe to obecnie nie ekstrawagancja, a powszechnie wykorzystywana norma. Na swoich smartfonach, z którymi większość z nas się nie rozstaje, instalujemy szereg ułatwiających nam codzienne funkcjonowanie udogodnień. Coraz częściej pojawiają się wśród nich również aplikacje do zamawiania taksówek.

W ostatnim czasie kolejne korporacje taksówkarskie proponują swoim klientom skorzystanie z aplikacji mobilnych. Wraz ze wzrostem ich liczby rosną także wymagania użytkowników, a konkurencja wymusza wprowadzanie kolejnych rozwiązań, które jeszcze bardziej ułatwią nam korzystanie z przejazdów.

Standardem są aplikacje darmowe i w pełni zsynchronizowane ze wszystkimi dostępnymi systemami operacyjnymi. Dzięki nim taksówkę można zamówić w kilku prostych kliknięciach. Uwolnienie od konieczności dzwonienia i rozmowy z dyspozytorem pozwala nam złożyć zamówienie w dowolnym momencie, jeszcze podczas biznesowego spotkania czy wizyty w kinie.

Kolejnym ułatwieniem, które oferują aplikacje jest opcja śledzenia położenia zamówionej taksówki. Jest to możliwe dzięki synchronizacji z aktualizowanymi w czasie rzeczywistym mapami Google Maps. Taksówka pojawia się na mapie w chwili przyjęcia zgłoszenia, dzięki czemu klient wie kiedy dotrze do niego samochód, a później dokładnie zna trasę swojej podróży. Niektóre aplikacje umożliwiają także podgląd zdjęcia taksówki, a nawet kierowcy.

Udogodnieniem, które zyskują klienci korzystający z aplikacji, jest również możliwość dokonania zapłaty za kurs już podczas jego zamawiania. Dzięki systemowi pre-paid, czyli przedpłaty nie trzeba martwić się o gotówkę w kieszeni albo o to czy kierowca będzie w stanie wydać nam resztę.

W aplikacjach do zamawiania taksówek istnieje również możliwość oceny kursu, kierowcy, samochodu, a także działania samej aplikacji. Zebrane w ten sposób uwagi i komentarze pozwalają korporacjom usprawniać działanie i nieustannie podnosić jakość świadczonych usług.

Dodatkową zaletą aplikacji takiej jak TaxiDO, jest możliwość korzystania z floty ponad 5000 samochodów. Wszystko dzięki współpracy z Polską Siecią Taxi 19 123 czyli systemem zrzeszającym korporacje taksówkarskie we wszystkich głównych miastach w Polsce.

141006.taxi.01.400x228

Więcej na temat tego jak szybko i wygodnie zamówić taksówkę można znaleźć na stronie aplikacji:www.taxido.com.pl

Maciej Dominiak
Wiceprezes firmy Pyrylandia Sp. z o.o.
ZX Spectrum Sp. kom. właściciela marki TaxiDo

Projekt Taxido jest współfinansowany przez UE ze środków programu Innowacyjna Gospodarka