Jest praca na Lubelszczyźnie!

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

manpowergroup.400x400 osób może znaleźć pracę na Lubelszczyźnie dzięki agencji zatrudnienia Manpower. Będą one wykonywały pracę jako pracownicy produkcji oraz operatorzy wózków widłowych u jednego z największych pracodawców w regionie. To szansa na pracę m.in. dla tych, którzy nie posiadają doświadczenia, a także osób szukających dodakowego źródla dochodu na czas wakacji.

Agencja zatrudnienia Manpower rozpoczęła rekrutację dla firmy Materne-Polska. Ten znany producent przetworów owocowych jak co roku poszukuje dodatkowego wsparcia z racji wzmożonego zapotrzebowania sezonowego. Miejscem pracy będzie zakład produkcyjny w Łopatkach, leżących pomiędzy Nałęczowem a Kazimierzem Dolnym, a oferta skierowana jest do mieszkańców z różnych miejscowości województwa lubelskiego. Dla tych najbliższych, na trasie Puławy – Kurów – Markuszów – Łopatki, pracodawca przygotował wsparcie w postaci dowozu pracowników. 

Zatrudnieni za pośrednictwem Manpower będą wykonywali pracę jako pracownicy produkcji oraz operatorzy wózków widłowych. W zależności od sprawowanego stanowiska do ich obowiązków należeć będzie m.in. rozładunek i pakowanie owoców, prace pomocnicze przy linii produkcyjnej, prace zaopatrzeniowe. Wszystkie osoby starające się o pracę powinny posiadać książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych i być dyspozycyjne. W cenie jest również zaangażowanie w wykonywane obowiązki, a także gotowość do pracy w systemie zmianowym. Liczy się też odpowiedzialność, sumienność i dokładność. W przypadku osób starających się o stanowisko operatora wózka widłowego wymagane jest dodatkowo posiadanie odpowiednich uprawnień oraz wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku.

–  Prowadzona przez nas rekrutacja już się rozpoczęła i zaczęliśmy otrzymywać pierwsze zgłoszenia kandydatów, – komentuje Katarzyna Misztal, kierownik lubelskiego oddziału agencji zatrudnienia Manpower. – Co istotne szanse na zatrudnienie mają również osoby bez doświadczenia. Dla nich to istotna możliwość zdobycia doświadczenia w pracy na produkcji. Tym cenniejsza, że Materne-Polska jest jedną z największych firm skupujących i przetwarzających owoce w Polsce oraz ważnym eksporterem owoców do krajów Unii Europejskiej. Jej zakład produkcyjny, który obejmuje powierzchnię ok 25 hektarów, działa w regionie już od ponad dwudziestu lat. To argument dla wielu kandydatów, poszukujących pracodawcy, którego mogą obdarzyć zaufaniem, – dodaje przedstawiciel Manpower.

Na tych, którzy przejdą proces rekrutacji pomyślnie czeka praca w przyjaznej atmosferze i możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego u znanego w regionie producenta przetworów owocowych. Elastyczny czas pracy pozwala na pogodzenie pracy z innymi obowiązkami. Jest też wygodny dla tych, którzy szukają dodatkowego źródła finansów lub pracy na wakacje, jak np. uczniów lub studentów. Pracownikom przysługują też dwie półgodzinne przerwy w trakcie trwania ich zmiany. Formą zatrudnienia będzie umowa o pracę tymczasową zawarta z Manpower.

–  Liczba ofert pracy na Lubelszczyźnie cały czas rośnie, – mówi Katarzyna Misztal. – Jak pokazują wyniki raportu Barometr Manpower Perspektyw Zatrudnienia*, w nadchodzącym kwartale we wszystkich sześciu badanych regionach Polski** prognozy zatrudnienia są dodatnie, a dla regionu Wschodniego, do którego należy województwo lubelskie, odnotowano poprawę o 4 punkty procentowe w ujęciu rocznym. Prognoza na nadchodzące miesiące wynosi tu +6% i jest umiarkowanie optymistyczna. Dla szukających pracy to bardzo dobra wiadomość.

Prowadzony przez Manpower proces rekrutacji dla Materne-Polska cały czas trwa, a każdy zainteresowany pracą może wziąć w nim udział, wysyłając swoje CV na adres agnieszka.zawodna@manpower.pl lub dzwoniąc na jeden z podanych numerów telefonów: (81) 476-20-16, 668-127-433 oraz 882-189-765. By wszystkim biorącym udział w rekrutacji ułatwić dotarcie na umówione spotkania kwalifikacyjne, są one organizowane w dwóch miejscach: regionalnym biurze Manpower, które mieści się przy ulicy Krakowskie Przedmieście 21 w Lublinie, a także w budynku byłej Szkoły Podstawowej w Łopatkach. Szukając pracy warto korzystać z ofert doświadczonych agencji zatrudnienia, takich jak Manpower. Współpracując z pracodawcami z różnych branż, agencja zatrudnienia Manpower udziela dostępu do wielu ofert pracy, ułatwiając kandydatom jej szybsze znalezienie.

Małgorzata Sacewicz-Górska