Jerzy Janowicz nową twarzą Uniqi

Jerzy Janowicz nową twarzą Uniqi
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Uniqa podpisała umowę sponsorską z najlepszym polskim tenisistą Jerzym Janowiczem. Kontrakt został zawarty na 2 lata. Ubezpieczyciel wykorzysta wizerunek polskiego tenisisty w kampanii reklamowej, która zostanie przeprowadzona jeszcze w tym roku.

„Bardzo cieszę się, że została zawarta umowa reklamowo-sponsoringowa z  firmą Uniqa i mam nadzieję, że zaowocuje ona wieloma wspaniałymi projektami” – mówi Jerzy Janowicz. „Od stycznia 2014 roku Uniqa objęła mnie również kompleksową ochroną ubezpieczeniową. Uważam, że był to dobry wybór, zwłaszcza że jest to kolejna firma, z którą nawiązałem współpracę, a która główną siedzibę ma w moim rodzinnym mieście – Łodzi” – dodaje.

Zaproszenie do współpracy Jerzego Janowicza pomoże wzmocnić rozpoznawalność marki Uniqa na polskim rynku.

„Energia i pasja, jaką pan Jerzy Janowicz prezentuje na korcie, dobrze wpisuje się w naszą nową strategię marki Uniqa. Chcemy zachęcać naszych obecnych i przyszłych klientów do tego, by mieli odwagę czerpać radość z życia” – mówi Katarzyna Ostrowska, dyrektor Departamentu Marketingu i PR Uniqi. „Jako jedna z najszybciej rozwijających się firm ubezpieczeniowych na polskim rynku wspieramy sportowca, który szybko awansuje w rankingu tenisistów. W ostatnim czasie ponownie znalazł się w najlepszej dwudziestce” – dodaje.

Źródło: PIU