Jacht Sunreef 74 ze stoczni Sunreef Yachts nagrodzony podczas gali Asia Boating Awards w Hong Kongu

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

150509.sunreef.yachts.01.400W ubiegły piątek, 1 maja 2015r. w hotelu Gold Coast w Hong Kongu odbyła się prestiżowa ceremonia wręczenia statuetek Asia Boating Awards. Podczas wydarzenia, reprezentanci stoczni Sunreef Yachts odebrali nagrodę za model Sunreef 74 w kategorii: "Najlepsza światowa produkcja jachtu żaglowego powyżej 15 m".

Stworzony przez wiodące magazyny branżowe, Asia – Pacific Boating oraz China Boating, konkurs Asia Boating Awards od ponad jedenastu lat wybiera najlepsze produkty, a także usługi z branży nautyczno- luksusowej w rejonie Azji. Każdego roku jury składające się z ekspertów oraz redaktorów naczelnych najważniejszych tytułów prasowych w regionie, wybiera zwycięzców w ponad dwudziestu kategoriach.

150509.sunreef.yachts.02.600
W imieniu Sunreef Yachts statuetkę w Hong Kongu osobiście odebrali: Prezes i Założyciel stoczni – Francis Lapp oraz PR & Marketing Manager – Karolina Paszkiewicz.

Nagrodzony Sunreef 74, to katamaran żaglowy o długości 22, 5 m. Jednostka charakteryzuje się imponującymi wnętrzami, o łącznej powierzchni ponad 240 m2, w tym: w pełni otwartym salonem z panoramicznym widokiem, luksusową kabiną właścicielską oraz kabinami VIP wykonanymi na specjalne życzenie klienta. Pierwszy jacht z linii Sunreef 74, the WildBerry został zwodowany pod koniec 2014 r. Katamaran kilka tygodni temu dopłynął na Florydę w USA, gdzie oficjalnie został przekazany właścicielom. Obecnie na stoczni trwają prace konstrukcyjne nad kolejnymi jednostkami z serii Sunreef 74.
150509.sunreef.yachts.03.600

Stocznia Sunreef Yachts została założona w 2002r. w Gdańsku przez biznesmena Francisa Lapp. Firma jest światowym liderem w projektowaniu oraz budowie luksusowych katamaranów i superjachtów typu „custom”. Jednostki sygnowane marką Sunreef Yachts charakteryzuje: niezwykła przestrzeń życiowa, ekskluzywne wykończenie przygotowywane na indywidualne zamówienie, innowacyjny design, a także doskonałe osiągi i zasięg morski. Stocznia posiada rozwiniętą siatkę partnerów na całym świecie, a także własne biura reprezentacyjne w USA, Chinach i na Bliskim Wschodzie.

Źródło: Sunreef Yachts