IT@BANK 2011

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

 

 

itbank.01.250x

16 listopada 2011 r. odbyła się III edycja konferencji IT@BANK, która składała się na cykl dorocznych spotkań dyrektorów obszarów IT w bankach, członków zarządu oraz wiceprezesów odpowiedzialnych za informatykę w bankach.

bank.01.180xOrganizatorami konferencji jest "Miesięcznik Finansowy BANK" - magazyn kadry menedżerskiej banków przy współpracy z Forum Technologii Bankowych ZBP.

W trakcie tej jednodniowej konferencji zostaną poruszone tematy najbardziej priorytetowych działań w obszarze ftb.01.200x technologii, które należałoby przeprowadzić, mając na uwadze dzisiejszą sytuację rynkową.

Konferencja zostanie podzielona na 3 sesje:

I. Konsumeryzacja IT.
II. Cloud Computing - Czy banki w Polsce wejdą w chmurę obliczeniową?.
III. Zarządzanie ciągłością działania.

Ważną częścią konferencji będzie specjalny panel dyskusyjny: Nowoczesne technologie dla polskiej gospodarki.

Konferencja odbędzie się w warszawskim Hotelu Hilton, przy ul. Grzybowskiej 63.

Udział w konferencji dla przedstawicieli banków i instytucji finansowych, w tym przede wszystkim kadry zarządzającej jest bezpłatny. Organizatorzy informują, że liczba miejsc bezpłatnych jest ograniczona - tylko 200 osób, które zarejestrują się jako pierwsze, mogą skorzystać z tej możliwości. Wymagana jest rejestracja.

Przedstawicieli firm komercyjnych - dostawców produktów i usług informatycznych, jak również usług doradczych - zainteresowanych udziałem w konferencji prosimy o kontakt z organizatorami: p.wyzkiewicz@wydawnictwocpb.pl lub k.mazan@wydawnictwocpb.pl.

 

it.bank.logotypy.520x