Inwestycje MIDVEN S.A. w spółki zmierzające na NewConnect

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

 

121208.midven.01.250x58MIDVEN S.A. będący butikiem inwestycyjnym nabył 7.233 akcji Spółki Logzact S.A. oraz 14.000 akcji Spółki iFusion S.A. Oba podmioty zmierzają na rynek giełdowy NewConnect.

Logzact S.A. jest spółką świadczącą szeroki zakres usług związanych z projektowaniem, wdrażaniem oraz serwisowaniem zintegrowanych systemów logistycznych. Spółka powstała w 2008 roku przejęła kompetencje, referencje oraz 20 lat doświadczeń zdobytych przez zespół pracowników działających najpierw pod banderą firmy Emax a następnie giełdowej spółki Sygnity.

W zakresie realizacji złożonych projektów Spółka ściśle współpracuje ze światowymi liderami branży automatyki logistycznej wykorzystując oferowane przez nich produkty oraz technologie. W gronie strategicznych partnerów a zarazem głównych Akcjonariuszy jest szwajcarska firma Swisslog Holding AG, będąca jednocześnie globalnym dostawcą w 20 krajach zintegrowanych rozwiązań logistycznych dla szpitali, centrów dystrybucyjnych czy obiektów magazynowych.

iFusion S.A. jest spółką specjalizującą się w dostarczaniu zintegrowanej komunikacji dostępnej za pośrednictwem sieci Internet. W realizowanych projektach na poczet takich medialnych klientów jak choćby TVP czy Agora, Spółka wykorzystuje najnowsze technologie mobilne oraz rozwiązania internetowe oparte o filozofię Web 2.0.

Zgodnie z przyjętą przez nas strategią, w dalszym ciągu dokonujemy inwestycji kapitałowych w wybrane podmioty zmierzające na rynek NewConnect. Posiadając pełną wiedzę o zamierzeniach obu podmiotów, Akcjonariuszy zaangażowanych w ich rozwój i liczymy na znaczący zwrot z inwestycji” – powiedział Andrzej Zając, Prezes Zarządu Midven S.A.

Midven S.A. jest butikiem inwestycyjnym (tzw. investment boutique) działającym zarówno na rynku polskim w imieniu amerykańskiego funduszu inwestycyjnego Private Equity – Yorkville Advisors LLC, jak również specjalizującym się w usługach doradczych oraz inwestycjach kapitałowych w wybrane podmioty na rynku NewConnect.

Źródło: MIDVEN S.A.

www.Midven.pl
www.Logzact.pl   
www.iFusion.pl