ING Życie partnerem strategicznym

ING Życie partnerem strategicznym
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
ING Życie zostało partnerem strategicznym Vital Forum - ogólnopolskiej debaty na temat zdrowia Polek, która odbędzie się 6-7 marca w Warszawie. Głównym celem wydarzenia jest uświadomienie kobietom potrzeby zadbania o własne zdrowie oraz zwrócenie uwagi na profilaktykę, również w wymiarze finansowym.

Od blisko roku angażujemy się w różne działania promujące profilaktykę nowotworową, chcąc zwiększyć świadomość Polek w tej kwestii” – mówi Marta Pokutycka-Mądrala, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej w ING Życie. „Biorąc udział w Vital Forum idziemy krok dalej – nie zachęcamy już tylko do profilaktyki nowotworowej, ale uświadamiamy potrzebę stosowania szeroko pojętej profilaktyki zdrowotnej. Naszą intencją jest uwrażliwienie społeczeństwa na potrzebę dbania o własne zdrowie i życie” – wskazuje.

Vital Forum będzie pierwszą ogólnopolską debatą na rzecz poprawy zdrowia Polek.W spotkaniu udział wezmą autorytety ze środowiska medycznego oraz osoby znane ze świata mediów, m.in. Kazimiera Szczuka, Maria Czubaszek oraz dr Maria Rotkiel. Poszczególne panele dotyczyć będą m.in. tego, jak zdrowie kobiet postrzegane jest w społeczeństwie, wpływu panujących trendów na zdrowie Polek oraz psychologicznej strony zdrowia kobiet. Podjęta zostanie także kwestia zabezpieczenia finansowego na wypadek poważnych zachorowań – zorganizowana zostanie debata, dotycząca profilaktyki finansowej, za którą merytorycznie odpowiadać będzie ING Życie.

Źródło: Polska Izba Ubezpieczeń